Az osztrák tulajdonú AVL a világ legnagyobb független, belsőégésű motorok és hajtásláncok fejlesztésével foglalkozó vállalatcsoportja.

Mindig azon gondolkodtál, milyen funkciót alkalmaznál a meglévő autódban, ami jobb lenne a beépítettnél? Már hallgatóként alig vártad, hogy a gyakorlatban is kipróbáld mindazt, amit megtanultál? Pezseg benned a mérnöki elhivatottság és a legjobbak között szeretnél dolgozni? Nemcsak versenyképes jövedelemre vágysz, hanem kreatívan alkotni, teremteni akarsz? Kiválóan megérteted magad és megérted a komplex feladatokat? A magas szakmai elvárásoktól sem riadsz vissza?
Csatlakozz Te is az AVL csapatához!

Beágyazott szoftverfejlesztő mérnök

Budapest, XI. kerület

Feladatok

  • Autóipari beágyazott szoftverek fejlesztése saját tervezésű elektronikus vezérlőeszközökhöz
  • Beágyazott operációs rendszer alapú mérőrendszer fejlesztése
  • Verifikáció SIL, HIL rendszerekben
  • A fejlesztett szoftver dokumentációja
  • Igények és problémák szakmai egyeztetése a megrendelővel

Ha mindehhez

  • Megszerezted már a villamosmérnöki, informatikai vagy mechatronikai BSc végzettséget
  • Alaposan ismered a C programozási nyelvet, és HW-közeli beágyazott szoftverfejlesztési tudással rendelkezel
  • Ismered az autóiparban használt kommunikációs szabványok valamelyikét: LIN, CAN, CANopen, FlexRay
  • Jártas vagy a beágyazott operációs rendszerek világában: RTOS, Embedded Linux
  • Társalgási szinten kommunikálsz angolul

    ...akkor jó eséllyel pályázhatsz!

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, kérjük, küldd el fényképes magyar, angol nyelvű önéletrajzodat.Ahhoz, hogy biztosan beérkezzen hozzánk pályázatod, kérünk, hogy kattints a JELENTKEZEM gombra.

A karrieroldalunkra érkezel, ahol az APPLY gombbal pályázhatsz és utána végezd el a kb. 10 mp-es regisztrációs folyamatot és a CV feltöltést.

Hamarosan fevesszük veled a kapcsolatot!