Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Az osztrák tulajdonú AVL a világ legnagyobb független, belsőégésű motorok és hajtásláncok fejlesztésével foglalkozó vállalatcsoportja.

Mindig azon gondolkodtál, milyen funkciót alkalmaznál a meglévő autódban, ami jobb lenne a beépítettnél? Már hallgatóként alig vártad, hogy a gyakorlatban is kipróbáld mindazt, amit megtanultál? Pezseg benned a mérnöki elhivatottság és a legjobbak között szeretnél dolgozni? Nemcsak versenyképes jövedelemre vágysz, hanem kreatívan alkotni, teremteni akarsz? Kiválóan megérteted magad és megérted a komplex feladatokat? A magas szakmai elvárásoktól sem riadsz vissza?
Csatlakozz Te is az AVL csapatához!

Beágyazott szoftverfejlesztő mérnök

Budapest, XI. kerület

Főbb feladatok, munkák:

  • Autóipari beágyazott szoftverek fejlesztése saját tervezésű elektronikus vezérlőeszközökhöz
  • Beágyazott operációs rendszer alapú mérőrendszer fejlesztése
  • Verifikáció SIL, HIL rendszerekben
  • A fejlesztett szoftver dokumentációja
  • Igények és problémák szakmai egyeztetése a megrendelővel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Megszerezted már a villamosmérnöki, informatikai vagy mechatronikai BSc végzettséget
  • Alaposan ismered a C programozási nyelvet, és HW-közeli beágyazott szoftverfejlesztési tudással rendelkezel
  • Ismered az autóiparban használt kommunikációs szabványok valamelyikét: LIN, CAN, CANopen, FlexRay
  • Jártas vagy a beágyazott operációs rendszerek világában: RTOS, Embedded Linux
    Társalgási szinten kommunikálsz angolul

  • ...akkor jó eséllyel pályázhatsz!

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, kérjük, küldd el fényképes magyar, angol nyelvű önéletrajzodat.Ahhoz, hogy biztosan beérkezzen hozzánk pályázatod, kérünk, hogy kattints a JELENTKEZEM gombra. A karrieroldalunkra érkezel, ahol az APPLY gombbal pályázhatsz és utána végezd el a kb. 10 mp-es regisztrációs folyamatot és a CV feltöltést. Hamarosan fevesszük veled a kapcsolatot!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Beágyazott szoftverfejlesztő mérnök
  • Rövid pozíció név: Szoftverfejlesztő mérnök
  • Hirdető cég: AVL AUTÓKUT Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XI. kerület
  • Feladatok: Autóipari beágyazott szoftverek fejlesztése saját tervezésű elektronikus vezérlőeszközökhöz Beágyazott operációs rendszer alapú mérőrendszer fejlesztése Verifikáció SIL, HIL rendszerekben A fejlesztett szoftver dokumentációja Igények és problémák szakmai egyeztetése a megrendelővel
  • Elvárások: Megszerezted már a villamosmérnöki, informatikai vagy mechatronikai BSc végzettséget Alaposan ismered a C programozási nyelvet, és HW-közeli beágyazott szoftverfejlesztési tudással rendelkezel Ismered az autóiparban használt kommunikációs szabványok valamelyikét: LIN, CAN, CANopen, FlexRay Jártas vagy a beágyazott operációs rendszerek világában: RTOS, Embedded Linux Társalgási szinten kommunikálsz angolul ...akkor jó eséllyel pályázhatsz!
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-05-23
  • Lejárati dátum: 2018-06-13
Állás, munka még: AVL AUTÓKUT Kft.>