Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata, amely önálló technológiai fejlesztő központtal rendelkezik. Magasan képzett mérnök csapatunk elsősorban logisztikai célgépek tervezésével, robotraktár rendszer fejlesztéssel és automatizálásával foglalkozik. A fejlesztő központban megtervezett gépeket a legmodernebb eszközökkel felszerelt, saját prototípus műhelyünkben készítjük el. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 3500 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 150 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. Kutatás-fejlesztési részlegünk számára keresünk budapesti munkavégzéssel munkatársat az alábbi pozícióba:

Beágyazott Szoftverfejlesztő / Elektronikai Fejlesztő Mérnök

Vágod ezt a kódot?

    #include < stdio.h>

    void f1(int*, int);
    void f2(int*, int);
    void (*p[2])(int*, int);

    int main(void) {

    int a = 3;
    int b = 5;
    p[0] = f1;
    p[1] = f2;
    p[0](&a, b);
    printf("%d%d", a, b);
    p[1](&a, b);
    return 0;

    void f1(int *p, int q) {
    int tmp = *p;
    *p = q;
    q = tmp;

    void f2(int *p, int q) {
    *p = q;
    q = tmp;

    Jelentkezéskor a feladat megoldását a megjegyzés rovatba tüntesd fel.

A Te feladataid:

  • Áramkörök fejlesztése egyedi automatizált célgépekhez
  • Beágyazott vezérlők programozása C nyelven
  • Prototípus berendezések gyártása, beüzemelése, tesztelése
  • Gépész-, villamos- és mechatronikai mérnökökkel való együttműködés

Amit Tőled elvárunk:

  • Villamosmérnök vagy informatikus végzettség
  • 3-5 év fejlesztői tapasztalat
  • Beágyazott környezetben szerzett fejlesztési tapasztalat (ARM, GCC)
  • Nyomtatott áramkör tervező rendszerek ismerete, Altium Designer
  • Beágyazott rendszerek programozási ismerete C nyelven
  • Kiváló probléma-megoldási készség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés és gondolkodás

Amit Neked kínálunk:

  • Kezdő juttatási csomag: havi bruttó 700.000 Ft + cafeteria + mobiltelefon
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés
  • A fejlesztési projekt végig követése a tervezéstől az átadásig
  • Alkotásra, új ötletek megvalósítására inspiráló légkör
  • Jól felszerelt, korszerű gépműhely
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
  • Rendszeres teljesítmény-értékelés
  • Fejlődési lehetőség belső képzések által, változatos feladatok
  • Család-barát és kiszámítható munkaidő (08.00 – 17.00)
  • Saját étterem, kedvezményes étkezési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1139 Frangepán utca 55-57.

CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Pályázatod (fényképes önéletrajz és fizetési igény megjelölésével) a Jelentkezem gombra kattintva töltheted fel.