Az idén 30 éves Unix Autó a magyar és közép-kelet-európai autóalkatrész kereskedelmi piac meghatározó szereplője. Dinamikus működésünk eredményeként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést, valamint a Forbes gazdasági magazin évek óta a 100 legnagyobb magyar vállalat élmezőnyében tart minket számon. Közel 4000 munkatársunk, 3 országban, 170 kirendeltségen szolgálja ki magas szinten partnereinket. A kutatás és fejlesztési részlegünk magasan képzett mérnök csapata elsősorban a 3 országot kiszolgáló logisztikai központunkat támogatja célgépek tervezésével, robotraktár rendszer fejlesztésével, valamint automatizálási lehetőségek feltárásával.  A megtervezett gépeket a legmodernebb eszközökkel felszerelt, saját prototípus műhelyünkben készítjük el. A fejlődésnek köszönhetően csapatunk tovább bővül, ezért budapesti munkavégzéssel új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

BEÁGYAZOTT SZOFTVERFEJLESZTŐ

(br. 700k–950k)

Vágod ezt a kódot?

#include

void f1(int*, int);
void f2(int*, int);
void (*p[2])(int*, int);

int main(void)
   int a = 3;
   int b = 5;
   p[0] = f1;
   p[1] = f2;
   p[0](&a, b);
   printf("%d%d", a, b);
   p[1](&a, b);
   return 0;

void f1(int *p, int q)
   int tmp = *p;
   *p = q;
   q = tmp;

void f2(int *p, int q)
   *p = q;
   q = tmp;

Jelentkezéskor a feladat megoldását az önéletrajzba és / vagy a motivációs levélbe tüntesd fel!

Feladatok:

  • A Kutatás és Fejlesztési projektek végigkövetése a tervezéstől az átadásig
  • Logisztikai raktárautomatizáláshoz kapcsolódó célgépeket és intelligens raktári robotokat  vezérlő szoftverek fejlesztésében való aktív részvétel
  • Beágyazott vezérlők programozása C nyelven
  • Prototípus berendezések beüzemelése, tesztelése
  • Gépész-, villamos- és mechatronikai mérnökökkel való együttműködés
  • Mérnöki támogatás biztosítása az üzemeltetési csapatnak

Elvárások:

  • Villamosmérnök vagy informatikus végzettség
  • Beágyazott rendszerek programozási ismerete C nyelven
  • Beágyazott környezetben szerzett fejlesztési tapasztalat (ARM, GCC)
  • Kiváló probléma-megoldási készség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés és gondolkodás
  • Tapasztalt és frissen végzett mérnökök jelentkezését is várjuk!

Előny:

  • Beágyazott operációs rendszerekben való jártasság
  •  STM32 mikrovezérlőcsalád ismerete

Amit kínálunk:

  • Jövedelem: havi bruttó 700.000 – 950.000 Ft (tapasztalattól függően) + egyéb vállalati juttatások
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés
  • Alkotásra, új ötletek megvalósítására inspiráló légkör
  • Jól felszerelt, korszerű gépműhely
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
  • Fejlődési lehetőség belső képzések által, változatos feladatok
  • Tervezhető munkaidő, állandó szabad hétvége
  • Saját étterem, kedvezményes étkezési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

ÉRDEKEL? JELENTKEZZ HOZZÁNK ÉS BESZÉLGESSÜNK RÓLA!
CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Pályázatod (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölésével) az alábbi linkre kattintva töltheted fel adatbázisunkba: