A BEKO Engineering Kft. az osztrák BEKO Holding leányvállalata, mely Magyarország egyik vezető mérnöki és informatikai szolgáltatója.

Olyan hosszútávon gondolkodó munkahely vagyunk, amely 130 IT és mérnök-szakember összefonódó tudásával három évtizede fejleszt innovatív megoldásokat az ipar számos szakterületén.

Szolgáltatásainkat a belső Kompetencia Központjainkban és ügyfeleink helyszínén nyújtjuk.

 Informatikai üzletágunk bővítésére keresünk új munkatársat budapesti irodánk állományába az alábbi területen:

Beágyazott Szoftverfejlesztő

A pozícióról:

Autóipari környezetben kínálunk változatos, izgalmas és modern fejlesztési lehetőségeket.

Ha az alábbi technológiák közül van olyan, amelyikben szereztél már tapasztalatot, nagy valószínűséggel sikeres pályázója lehetsz a pozíciónak:

  • C, C++, Python
  • Labview, AutoSAR, Matlab, Simulink, Mikrocontrollerek, V-model, ASPICE

Munkakörnyezet:

  • Professzionális munkakörnyezet és eszközök, szakmai területek
  • Multinacionális ügyfelek, gyors ütemben fejlődő iparágakban futó projektek
  • A Low level szintű fejlesztéstől a modell alapú megoldásokig, újításokig terjedő lefedettség
  • Tipikusan microcontrolleres környezetek, vezérlőkomponensek és szenzorok Hw/Sw fejlesztése, algoritmusok kidolgozása, szoftvertesztelése
  • Automatizálási vagy egyéb tool fejlesztési lehetőségek, megoldások

Milyen feladatok várnak rád?

  • SW implementálás és/vagy tesztelés beágyazott HW környezetben
  • Ügyfélkövetelmények alapján belső követelmény, architektúra és implementáció módosítása
  • Új funkciók implementálása, meglévők optimalizálása
  • Más fejlesztői és projekt csoportokkal történő együttműködés
  • Hatékony problémamegoldás és fejlesztési javaslatok
  • Specifikációk készítése, rendezése, frissítése

Milyen háttérre lesz szükséged a feladatok elvégzéséhez?

  • Villamosmérnöki vagy informatikai végzettség (min. BSc szintű műszaki végzettség)
  • Beágyazott környezetben szerzett fejlesztési tapasztalat
  • Agilis vagy más módszertan fejlesztő/tesztelő oldali alkalmazása
  • Analitikus szemlélet, szisztematikus gondolkodás, precizitás
  • Angol nyelv legalább középfokú aktív ismerete

Előnyt jelent:

  • Bus rendszerek ismerete (CAN, LIN, FlexRay, I2C, SPI)
  • V-Model vagy egyéb SW fejlesztési vagy minőségbiztosítási módszertan ismerete
  • ISTQB vizsga
  • Verziókövető rendszer, change management rendszer ismerete
  • Német nyelv társalgási szintű ismerete

Miért a BEKO?

  • Változatos és iparág-specifikus projektekben való részvétel
  • Rugalmas munkaidő és home office lehetősége a projekt függvényében
  • Szakmai és nyelvi képzések biztosítása
  • Vonzó kompenzációs csomag a végzettségtől és gyakorlattól függően (13. havi jutalom, béren kívüli juttatás, projektprémium, utazás/szállás támogatás)
  • 3 évtizedes vállalatunk stabilitása és biztonsága

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Felkeltettük az érdeklődésedet?

Jelentkezz még ma magyar vagy angol nyelvű önéletrajzoddal!