Köszöntjük az osztrák érdekeltségű BEKO Holding AG. 100%-os magyar leányvállalatánál, Magyarország vezető műszaki szolgáltatójánál!

Cégünk 130 IT-specialista és mérnök-szakember összefonódó tudásával 3 évtizede fejleszt komplett vagy részmegoldásokat különböző nagyságú vállalatok számára az ipar valamennyi szakterületén.

Szolgáltatásainkat a belső Kompetencia Központjainkban és ügyfeleink helyszínén teljesítő projektcsoportjainkban nyújtjuk.

Informatikai üzletágunk bővítésére keresünk új munkatársat budapesti irodánk állományába az alábbi területen:
BEÁGYAZOTT SZOFTVERFEJLESZTŐ
A pozícióról:

Autóipari környezetben kínálunk változatos, izgalmas és modern fejlesztési lehetőségeket.

Ha az alábbi technológiák közül van olyan, amelyikben szereztél már tapasztalatot, nagy valószínűséggel sikeres pályázója lehetsz a pozíciónak:

  • C, C++, Python
  • Labview, AutoSAR, Matlab, Simulink, Mikrocontrollerek, V-model, ASPICE

Munkakörnyezet:

  • Professzionális munkakörnyezet és eszközök, szakmai területek,
  • Multinacionális ügyfelek, gyors ütemben fejlődő iparágakban futó projektek,
  • A Low level szintű fejlesztéstől a modell alapú megoldásokig, újításokig terjedő lefedettség,
  • Tipikusan microcontrolleres környezetek, vezérlőkomponensek és szenzorok Hw/Sw fejlesztése, algoritmusok kidolgozása, szoftvertesztelése
  • Automatizálási vagy egyéb tool fejlesztési lehetőségek, megoldások
Feladatok:
  • SW implementálás és/vagy tesztelés beágyazott HW környezetben
  • Ügyfélkövetelmények alapján belső követelmény, architektúra és implementáció módosítása
  • Új funkciók implementálása, meglévők optimalizálása
  • Más fejlesztői és projekt csoportokkal történő együttműködés
  • Hatékony problémamegoldás és fejlesztési javaslatok
  • Specifikációk készítése, rendezése, frissítése
Elvárások:
  • Villamosmérnöki vagy informatikai végzettség (min. BSc szintű műszaki végzettség)
  • Beágyazott környezetben fejlesztési tapasztalat
  • Agilis vagy más módszertan fejlesztő/tesztelő oldali alkalmazása
  • Analitikus szemlélet, szisztematikus gondolkodás, precizitás
  • Angol nyelv legalább középfokú aktív ismerete
Előny:
  • Bus rendszerek ismerete (CAN, LIN, FlexRay, I2C, SPI)
  • V-Model vagy egyéb SW fejlesztési vagy minőségbiztosítási módszertan ismerete
  • ISTQB vizsga
  • Verziókövető rendszer, change management rendszer ismerete
  • Német nyelv társalgási szintű ismeret
Amit kínálunk:
  • Rugalmas munkaidő és távmunka végzési lehetőség a projekt függvényében
  • Változatos és iparág-specifikus projektek
  • Dinamikus és innovatív környezetben való munkavégzés
  • Az informatikai és mérnöki know-how kapcsolódásából származó előnyök
  • Szakmai és személyes fejlődés biztosítása képzések által
  • Vonzó kompenzációs csomag a végzettségtől és munkatapasztalattól függően (béren kívüli juttatás, havi jutalom, albérlet- és utazási támogatás)
  • Motivált és motiváló csapatban való együttműködés
  • Közel 3 évtizedes vállalatunk stabilitása és biztonsága
Munkavégzés helye:
Budapest
Felkeltettük az érdeklődését? Akkor szívesen megismernénk! Jelentkezzen még ma magyar vagy angol nyelvű önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

BEKO Engineering Kft.
Recruiting | 1117 Budapest, Budafoki út 56. B épület/2.
Tel.: +36/1/309 7600
Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.