Köszöntjük az osztrák érdekeltségű BEKO Holding AG. 100%-os magyar leányvállalatánál, Magyarország vezető műszaki szolgáltatójánál!

Cégünk 150 IT-specialista és mérnök-szakember összefonódó tudásával 28 éve fejleszt komplett vagy részmegoldásokat különböző nagyságú vállalatok számára az ipar valamennyi szakterületén.

Szolgáltatásainkat a belső Kompetencia Központjainkban és ügyfeleink helyszínén teljesítő projektcsoportjainkban nyújtjuk.

Informatikai üzletágunk bővítésére keresünk új munkatársat budapesti irodánk állományába az alábbi területen:
BEÁGYAZOTT SZOFTVERFEJLESZTŐ
Munkakörnyezet:

  • Professzionális munkakörnyezet és eszközök, szakmai területek,
  • Multinacionális ügyfelek, gyors ütemben fejlődő iparágakban futó projektek,
  • A Low level szintű fejlesztéstől a modell alapú megoldásokig, újításokig terjedő lefedettség,
  • A mindennapi életben is megmutatható eredményeket jelentő és alkalmazott fejlesztések, innovatív technológiák támogatása
  • Csapatmunka, az egyéni tanulási és kiteljesedési lehetőségek ötvözése, a módszertani elemek elsajátítása
  • Tipikusan microcontrolleres környezetek, vezérlőkomponensek és szenzorok Hw/Sw fejlesztése, algoritmusok kidolgozása, szoftvertesztelése
  • Automatizálási vagy egyéb tool fejlesztési lehetőségek, megoldások
  • Feladatok:
    • SW implementálás és/vagy tesztelés beágyazott HW környezetben
    • Ügyfélkövetelmények alapján belső követelmény, architektúra és implementáció módosítása
    • Ügyféligények, követelmények elemzése, vizsgálata (requirement engineering)
    • Új funkciók implementálása, meglévők optimalizálása
    • Más fejlesztői és projekt csoportokkal történő együttműködés
    • Hatékony problémamegoldás és fejlesztési javaslatok
    • Specifikációk készítése, rendezése, frissítése
    Elvárások:
    • Villamosmérnöki vagy informatikai végzettség (min. BSc szintű műszaki végzettség)
    • Beágyazott környezetben fejlesztési tapasztalat
    • C / Python / C# / JAVA szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
    • Agilis vagy más módszertan fejlesztő/tesztelő oldali alkalmazása
    • Analitikus szemlélet, szisztematikus gondolkodás, precizitás
    • Angol nyelv legalább középfokú aktív ismerete
    Előny:
    • Bus rendszerek ismerete (CAN, LIN, FlexRay, I2C, SPI)
    • Modell alapú fejlesztési tapasztalat
    • ISO 26262 (functional safety) ismerete, akár ASPICE elvárások gyakorlati alkalmazása
    • V-Model vagy egyéb SW fejlesztési vagy minőségbiztosítási módszertan ismerete
    • ISTQB vizsga
    • Fejlesztő környezetek, architektúrák vagy kapcsolódó toolset-ek ismerete
    • Verziókövető rendszer, change management rendszer ismerete
    • Német nyelv társalgási szintű ismeret
    Amit kínálunk:
    • Dinamikus és innovatív környezetben való munkavégzés
    • Változatos és iparág-specifikus projektek
    • Az informatikai és mérnöki know-how kapcsolódásából származó előnyök
    • Szakmai és személyes fejlődés biztosítása képzések által
    • Vonzó kompenzációs csomag a végzettségtől és munkatapasztalattól függően (béren kívüli juttatás, 13. havi jutalom, albérlet- és utazási támogatás)
    • Motivált és motiváló csapatban való együttműködés
    • A hazánkban 28 éve fennálló vállalatunk stabilitása és biztonsága
    Munkavégzés helye:
    Budapest
    Felkeltettük az érdeklődését? Akkor szívesen megismernénk! Jelentkezzen még ma magyar vagy angol nyelvű önéletrajzával.

    BEKO Engineering Kft.
    Recruiting | Budaörsi út 48-50
    Tel.: +36/1/309 7608