Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk részére keresünk új munkatársakat, beágyazott rendszer tesztmérnök pozícióba. Várjuk a téma iránt elkötelezett, tapasztalt, nyitott és motivált kollégák jelentkezését.

BEÁGYAZOTT RENDSZER TESZTMÉRNÖK (E-AL03)

Főbb feladatok, munkák:

  • Beágyazott rendszerek tesztelési feladatainak ellátása, tesztkörnyezet és teszteszköz kialakítása, fejlesztése nagyvállalati ügyfeleink részére.
  • Ügyfeleink vegyesen pénzügyi, telekommunikációs és ipari szektorból kerülnek ki. Projektjeinket magyar, nyugat-európai és észak-amerikai megrendelőknek vegyesen szállítjuk, jellemzően budapesti munkavégzéssel, esetenkénti külföldi tartózkodással.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú villamosmérnök vagy informatikus végzettség
  • gyakorlat C / Python programozási nyelvek használatában
  • rendszerszintű, analitikus gondolkodásmód, szoftveres alapismeretek (alapvető adatszerkezetek, algoritmusok stb.)
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség, önállóság, kezdeményezőkészség
  • aktív angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • ISTQB CTFL minősítés
  • beágyazott rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat, referencia

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkavégzés helye: Budapest
Kezdés: Azonnal

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja fényképes angol és magyar Word formátumú önéletrajzát az oldalon és küldje el motivációs levelét is.
További információért kérjük, hívja a +36 30 730 2549-os számot!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Beágyazott Rendszer Tesztmérnök (E-AL03)
  • Hirdető cég: Tech People Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Beágyazott rendszerek tesztelési feladatainak ellátása, tesztkörnyezet és teszteszköz kialakítása, fejlesztése nagyvállalati ügyfeleink részére. Ügyfeleink vegyesen pénzügyi, telekommunikációs és ipari szektorból kerülnek ki. Projektjeinket magyar, nyugat-európai és észak-amerikai megrendelőknek vegyesen szállítjuk, jellemzően budapesti munkavégzéssel, esetenkénti külföldi tartózkodással.
  • Elvárások: felsőfokú villamosmérnök vagy informatikus végzettség gyakorlat C / Python programozási nyelvek használatában rendszerszintű, analitikus gondolkodásmód, szoftveres alapismeretek (alapvető adatszerkezetek, algoritmusok stb.) jó kommunikációs és problémamegoldó készség, önállóság, kezdeményezőkészség aktív angol nyelvtudás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-17
Állás, munka még: Tech People Hungary Kft.>