Beágyazott C fejlesztő

Telephely: Budapest, Hungary
Üzletág: Information Technology

    A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

    A Siemens Mobility Kft. a Siemens tulajdonában lévő, függetlenül működő vállalat. A közlekedési megoldások területén több mint 160 éve vezető szerepet betöltő Siemens Mobility folyamatosan fejleszti portfólióját a gördülő állomány, vasúti automatizálás és villamosítás; intelligens közlekedési rendszerek, az ezekhez kapcsolódó szervizszolgáltatások, valamint a szoftverfejlesztés területén. A digitalizáció révén a Siemens Mobility világszerte lehetővé teszi a közlekedési szolgáltatók számára az intelligens infrastruktúra kialakítását, a fenntartható értékteremtést a teljes termékéletciklusra, valamint növeli az utasélményt és garantált rendelkezésre állást biztosít.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Részvétel az FM Platform nevű, moduláris, többcélú, biztonságkritikus rendszer továbbfejlesztésében.
  • A feladataid közé tartozik az alaprendszer és vasúti alkalmazások továbbfejlesztése, tesztelése, valamint
  • dokumentációk készítése angol/német nyelven.
  • Kapcsolatot kell tartanod a németországi kollégákkal, valamint
  • számítunk Rád a feladatok tervezésében is.

Mi különböztet meg másoktól?

  • Van tapasztalatod beágyazott rendszerek fejlesztésében, vagy tesztelésében és ismered a Linux világát.
  • Tárgyalási szintű német, vagy angol nyelvtudással bírsz szóban és írásban egyaránt.
  • Önállóság, kreativitás és kezdeményezőkészség jellemző Rád.
  • Elkötelezett vagy a minőségi munkavégzés iránt.
  • Három havonta 1-2 hét németországi tartózkodás nem okoz problémát.

Mit érdemes még tudnod?

  • Előny, ha már foglalkoztál vasúti, biztonságkritikus rendszerekkel.
  • IT Security ismeretekkel rendelkezel.
  • Ismered az OPC_UA protokollt.

Miért a Siemens?

    Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Csatlakozz hozzánk!

Amennyiben úgy gondolod, hogy ezt a pozíciót neked találták ki, küldd el az önéletrajzod.