Partnerünk kiemelkedő minőségű, high-tech fejlesztéseikkel neves autógyárak igényeit elégítik ki. Megismerkedhetsz az autóipar legújabb fejlesztéseivel és kihívásaival, találkozhatsz a vezető autógyártók ötleteivel. Ha van legalább 1 év beágyazott c fejlesztésben tapasztalatod, Téged várunk!

Beágyazott C fejlesztő

Amik a feladataid lesznek:

  • Elektronikus kormányszervó rendszerekhez tartozó szoftverek fejlesztése C nyelven
  • Unit tesztelés, tesztesetek írása
  • Komponens fejlesztés
  • Dokumentáció írás – minden esetben angolul
  • Együttműködés az architektekkel és egyéb társosztályokkal

Amit mi ajánlunk:

  • Tapasztalatodhoz megfelelő fizetés
  • Bónusz, illetve egyéb juttatás, laptop, mobiltelefon
  • Home office lehetőség
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító környezet
  • Fiatalos, jófej kollégák
  • Stabil, hosszú távú lehetőség

Elvárásaink:

  • Villamosmérnök, mechatronikai mérnök vagy informatikus végzettség
  • Legalább 1 év beágyazott C programozásban szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.