Giant Hungary Kft.
  • Cégcsoportunk, ami integrált takarmánytermeléssel, baromfitenyésztéssel, feldolgozással és értékesítéssel foglalkozik. A vállalat 2000-ben alapították Magyarországon. 2020 évben teljes felújítás után újra indul az üzemünk, évente 15 millió brojler csirke nevelünk fel, folyamatosan bővítjünk a kapacitásunkat, 2020 összel fog indulni új telepunk 3,5 millió csirke évente pluszban fogunk termelni. A fő célunk – magasabb minőséget elérni kedvező áron, hogy a hazai és nemzetközi piacon emeljük a magyar csirke hírnevén. A hús nagykereskedelmi értékesítése a hazai piacok mellett főleg az EU országaiba, (pl. Németországba, Hollandiába, Olaszországba, Belgiumba, Ausztriába, Szlovákiába, Szlovéniába, Romániába, stb.) irányul.

  • Munkatársat keresünk

    Baromfi vágóhíd igazgató

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • A vágóhíd termelésének, működésének és hatékony teljesítményének tervezése és irányítása, az üzem szervezeti és funkcionális működőképességének biztosítása, költségvetés, a tervek megvalósítása,
      • A gyártás és a minőség-felügyelet biztosítása, hogy a napi termelési és szállítási programok a minőségi, mennyiségi és költségszempontok figyelembevétele mellett teljesüljenek,
      • Kialakítja a munkaszervezetet, szabályozza a belső munkaköröket, a részlegek közti együttműködést és hatásköröket. Megköti a működéshez szükséges szerződéseket. Megszervezi a működéshez szükséges engedélyek beszerzését. Kapcsolatot tart a Hatóságokkal,
      • A modern technológiai folyamatok változását követése, és adott esetben javaslatokat tesz új termékek bevezetésére és új eszközök beszerzésére. A piacot és az üzleti környezet változásait figyelése,
      • Megszervezi és megköveteli az üzemekben lévő gépek, berendezések, termelőeszközök tervszerű és rendkívüli karbantartásának végrehajtását, a karbantartási tervek havi kidolgozását és betartatását,
      • Felügyeli az érvényben lévő technológiai és minőségbiztosítási előírások betartását, a nevelési és gyártási folyamatok, termékek minőségét.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • A szakterületen eltöltött 3 év szakmai gyakorlat
      • Szakmai végzetség
      • Kreatív, innovatív gondolkodás
      • Megbízhatóság, pontosság
      • Kiváló szervező- problémamegoldó és koordinációs készség
      • Határozott, érdekérvényesítő, meggyőző, megoldást kereső személyiség
      • Felhasználói szintű MS-Office ismeretek

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Műszáki tanulmány
      • Az elelmészeriparban, technológusként eltöltött szákmai tapasztalat,
      • orosz nyelvismeret

    Amit kínálunk:

      • Velünk egy stabil, tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatja meg karriercéljait.
      • Kihívást jelentő munkákban való részvétel
      • Modern, kulturált munkakörnyezet
      • Kiemelt magas jövedelem.

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Gyártás, Termelés vezető
    • Termelésirányítás
    • Mezőgazdaság, Környezet
    • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    4440 Tiszavasvári

    A „jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzot