Takarékinfo Zrt.

A Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt. kiszámítható és innovatív szolgáltatásokat nyújt a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő ügyfeleinek. Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:

Bankmaster Alkalmazás Üzemeltető

Főbb feladatok, munkák:

    • Banki és/vagy pénzforgalmi rendszerek alkalmazásgazdai feladatok ellátása
    • Napi állományok ellenőrzése, a feldolgozás felügyelete
    • Refinanszírozott partnerekkel kapcsolattartás, adatforgalom menedzselése, kimutatások, eseti listák, riportok készítése számukra
    • A JZB hiteleivel és refinanszírozott hiteleivel kapcsolatos – felhasználók által nem támogatott – törzs- és életesemény adatok módosításának végrehajtása
    • Referencia-kamatok felvitele (havi), ellenőrzése
    • Az alkalmazások működtetésének optimalizálásához javaslatok készítése
    • Részvétel a hiba- és katasztrófa elhárítási folyamatokban

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Legalább középfokú informatikai végzettség
    • Unix és WIN szerver alap-ismeretek
    • DOS alapismeret
    • Office alkalmazások ismerete
    • Angol nyelvtudás (szakmai szövegértés)
    • Önálló gondolkodás, proaktív, kezdeményező személyiség
    • Megbízható, precíz, lendületes munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt
    • Jó problémamegoldás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Banki számlavezető és egyéb rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
    • Banki folyamatok ismerete
    • Felsőfokú informatikai végzettség
    • C-ISAM adatbázis (file) kezelő rendszer ismeret
    • Tesztelési eszközök ismerete

Amit kínálunk:

    • Szakmai kihívást jelentő feladatok
    • Versenyképes juttatási csomag
    • Fiatalos csapat
    • Kellemes munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1027 Budapest, Kapás utca 11.

Egyéb juttatások:

cafeteria