Az OTP Bank Nyrt. Digitális Értékesítési és Fejlesztési Igazgatóság
Kártya Elfogadói és Fejlesztési Főosztály
munkatársat keres

Bankkártya fejlesztési szakértő

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • Az üzletág kártyaelfogadási tevékenységéhez kapcsolódó termékek és szolgáltatások fejlesztési folyamatának koordinálása, üzleti specifikáció elkészítése, IT specifiáció véleményezése, tesztelés
  • Az üzleti fejlesztések határidejének nyomonkövetése
  • Operatív és adminisztratív együttműködés a fejlesztési folyamatban résztvevő bankon belüli és kívüli üzleti, fejlesztési és szakterületekkel
  • Kártyatársasági előírások fejlesztési igényének egyeztetése az érintett területekkel, azok megvalósításának koordinálása
  • Kártyatársasági projektek vezetése
  • Üzleti előterjesztési anyagok készítése, véleményezése
  • Az elfogadói elszámoló rendszer jogosultságkezelése, valamint az üzletági paraméterezések végrehajtása

Elvárások:

  • egyetemi vagy főiskolai diploma
  • 2-3 éves bankkártya elfogadói back office területen szerzett tapasztalat
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés és kiváló csapat együttműködési képesség
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • középfokú, aktív angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • bankkártya rendszerszervezői tapasztalat
  • kártyatársasági authorizációs és elszámolási folyamatok ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Termékfejlesztés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.