WHC Personal Személyzeti Szolgáltató Kft. (WHC PERSONAL KFT.)
Partnerünk Magyarország pénzügyi szereplőinek kiemelkedő képviselője, hazánkban több, mint 20 éve van jelen és a hagyományos banki termékeken túl pénzügyi szolgáltatások teljes skáláját kínálja. Elkötelezett hívei munkatársaik folyamatos képzésének. Ha szeretnél érettségi után banki területen dolgozni és szakmailag fejlődni, jelentkezz Ügyfélszolgálati munkatárs pozícióba.

Banki ügyfélszolgálati munkatárs (PE-2589)

Főbb feladatok, munkák:

  • lakossági- és vállalati ügyfelektől érkező hívások fogadása és a felmerülő kérdések professzionális kezelése, megválaszolása
  • banki szakmai tanácsadás ügyfelek részére
  • szükséges tranzakciók végrehajtása
  • kapcsolódó banki termékek keresztértékesítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség
  • ügyfélorientált gondolkodásmód és kiemelkedő kommunikációs készség
  • munkaidőbeosztás terén rugalmasság
  • angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • alapbéren felüli juttatás (pl.: Cafeteria)
  • rendszeres szakmai továbbképzések, mentori program
  • teljes banki folyamatok megismerése
  • előre tervezhető munkaidő beosztás
  • rendszeres közösségi csapatépítő programok

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Bank, Biztosítás, Tőzsde vezető
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Ügyfélszolgálat, Ügyfélkapcsolat vezető

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.