Az ING Wholesale Banking Magyarország 1991 óta folytat eredményes banki szolgáltatást a hazai piacon. Az ING Bank részeként célja, hogy az embereket képessé tegye arra, hogy egy lépéssel előrébb járjanak az életben és az üzleti tevékenységükben. Az ING Bank több, mint 52 000 dolgozója lakossági és vállalati banki termékeket kínál több, mint 40 országban. A fenntarthatóság az ING vállalati stratégiájának integrált részét képezi.

Jelentkezéséhez kérjük küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a
"Jelentkezem" gombra kattintva. A pályázati anyagokat bizalmasan kezeljük!

www.ingwholesalebanking.hu

Új kollégánkat keressük:

Banki ügyfélszolgálati adminisztrációs gyakornok

Feladatok:

  • Nagyvállalati ügyfélportfolió dokumentáció menedzsmentjének (ügyfél-átvilágítás) adminisztratív támogatása
  • Banküzem– és ügyfélszolgálati terület mindennapi munkájának támogatása
  • Aktív kapcsolattartás vállalati ügyfelekkel és a központtal, valamint nemzetközi kollégákkal
  • Ügyfélanyagok rendszerezése és karbantartása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő egyetemi tanulmányok (gazdasági területen folytatott tanulmány előny)
  • MS Office eszközök (főképp Excel) középszintű ismerete
  • Szakmai érdeklődés, motiváció a banki rendszerek működésébe történő betekintéshez
  • Magabiztos angol nyelvismeret írásban és szóban
  • Heti 25-30 óra gyakornoki munkaidő vállalása
  • Minimum 6 hónapos foglalkoztatás vállalása

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezetben dolgozunk
  • Befogadó,támogató közösség vagyunk
  • Partnerként kezeljük egymást
  • Felelősségteljes munkát végzünk
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • Kiemelkedő bért és juttatásokat adunk
  • Rugalmas munkaidőben dolgozhatsz
  • Versenyképes gyakornoki fizetést adunk

Állás, munka területei:

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat

Munkavégzés helye:

Budapest, 1068 Dózsa György út 84.