Banki Telesales Specialista

Átlag bér bruttó 450.000 Ft

Szuper, támogató és befogadó csapat, rugalmas vezetők, megtanulható és teljesen bejelentett telefonos munka - ez az eSense. CallCenteres cég vagyunk és nagyon szeretnénk elfeledtetni a telesales munkákhoz kapcsolódó negatív sztereotípiákat, mert mi tényleg jobban csináljuk! Csak meglévő ügyfeleket kell hívni, tilos tukmálni, átlátható a jutalékrendszer és folyamatos szakmai segítséget kapsz a munkához. Hogy miért ránk a szavaztak a legtöbben a Szerethető munkahelyek nagyvállalati kategóriájában? Nézd meg itt: https://esensekarrier.hu/

Kollégáink mondták:

  • A munkáltató jóval átlagon felüli fizetéssel honorál.
  • Hétfőn délre megyek dolgozni ezért vasárnap este is elengedhetem magam.
  • Tilos tukmálni! Mindig van adatbázis, nem kell görcsölni az ügyfelek felkutatásán és a barátságaim sem mennek rá.
  • Nem bukok egy szabadnapot, ha valamit el kell intéznem, mert 6 órában dolgozom.
  • Péntek délután 3 órától indul a hétvége és hétfőn délig tart.
  • A kollégáim a barátiam, itt a csapat magától is épül.
  • A vezetőink is jó bulikat és programokat szerveznek nekünk.
  • Az alapbér fix, de a jutalékból élvezem a nyarat.
  • Csak olyat kell eladnom az ügyfélnek, amivel tényleg jól jár.

Dolgozz nálunk, mert:

  • Teljes egészében bejelentünk!
  • Könnyen megközelíthető helyen és szép környezetben dolgozhatsz.
  • A kollégák segítőkészek, jó hangulatban telnek az órák.
  • Támogató vezetőkkel dolgozol és folyamatos képzéseken vehetsz részt.
  • Fontos az egészség, ezért céges AYCM Sportpass kártya kiváltási lehetőséget biztosítunk.

Ami nekünk fontos, hogy dolgozni tudjunk veled:

  • Pozitív gondolkodás és életszemlélet legyen a mozgatórugód.
  • Számodra is fontos legyen az elégedett ügyfél.
  • Szeress tanulni és fejlődni - mert ez rólad szól.
  • Legyen érettségid.
  • Aktív Office használó legyél.

Feladatok:

  • Kizárólag meglévő ügyfélkör megkeresése telefonon keresztül.
  • Kedvező pénzügyi konstrukciók értékesítése.
  • Adminisztratív feladatok ellátása.

Karrier lehetőségek:

  • mentor, coach, csoportvezető
  • társosztályokra való pályázási lehetőség
  • belső és külső karrierút

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Telefonos értékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Jelentkezésre a „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.