Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Banki telesales operátor!

    Bővülünk!
    Ismét új munkatársakat keresünk Magyarország egyik vezető bankjához!

    Betanulást követő átlag bruttó havi bér 250.000 - 400.000 Ft,-
    Napi 6 órás munkavégzés 9:00 - 18:00 óra között
    Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Főbb feladatok, munkák:

  • Meglévő ügyfelek felkeresése telefonon keresztül.
  • Igényfelmérést követően a bank bevezetésre kerülő termékeinek ajánlása.
  • Aktuális akciókkal kapcsolatos telefonos egyeztetés a passzív ügyfelek körében.
  • Termékhasználat-ösztönző, illetve ügyfélmegtartó hívások kezelése.
  • Hívásokhoz kapcsolódó folyamatos adminisztráció.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség.
  • Értékesítői szemlélet, udvarias fellépés, meggyőző kommunikáció.
  • Megbízható felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent, de nem elvárás:

  • Gazdasági, pénzügyi végzettség.
  • Telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat.
  • Banki termékek/alapfogalmak áttekintése az interjúra behívást követően.
  • MNB hatósági vizsga (régi PSZÁF vizsga), vagy ezt kiváltó felsőfokú végzettség.
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Törvényi előírások betartása mellett alkalmazotti jogviszonyban történő foglalkoztatás.
  • Valós, versenyképes fix alapbér + jutalék.
  • Munkavégzés napi 6 órában kizárólag hétköznap.
  • Szakmai képzések, személyes coaching, nagyvállalati karrierépítés lehetősége.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Részmunkaidő 6 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Az önéletrajzokat a pozíció és a bérigény megjelölésével várjuk.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Banki telesales operátor
  • Rövid pozíció név: Banki telesales operátor
  • Hirdető cég: eSense Human Resources Szolgáltató Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIII. kerület
  • Feladatok: Meglévő ügyfelek felkeresése telefonon keresztül. Igényfelmérést követően a bank bevezetésre kerülő termékeinek ajánlása. Aktuális akciókkal kapcsolatos telefonos egyeztetés a passzív ügyfelek körében. Termékhasználat-ösztönző, illetve ügyfélmegtartó hívások kezelése. Hívásokhoz kapcsolódó folyamatos adminisztráció.
  • Elvárások: Minimum középfokú végzettség. Értékesítői szemlélet, udvarias fellépés, meggyőző kommunikáció. Megbízható felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő 6 óra
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-09-14