Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Banki telefonos ügyfélszolgálatos 0-24

    Munkaidő napi 8 órában folyamatos munkarendben, délelőttös, délutános, hétvégi és éjszakai műszakokban történő munkavégzéssel, amit havi beosztással lehet tudni előre.

    Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület, Könyves Kálmán körút 5.
    Átlagos bruttó havi jövedelem 258.000 – 280.000 Ft,-
    A törvényi kereteknek megfelelően bejelentett, alkalmazotti jogviszonyban foglalkoztatunk.

A bércsomag részletei:

  • 4 hetes fizetett és bejelentett betanulási időszak
  • Havi bruttó bér a betanulási időszakra: 228.000 Ft
  • Betanulást követő bruttó havi bér: 228.000 Ft + akár 60.000 – 80.000 Ft megkereshető jutalék (teljesítmény arányos)
  • A munkaviszony 91. napjától kezdődően a cafetéria: bruttó 1280 Ft naponta
  • Szolgálati idővel és a szaktudás mértékével párhuzamosan növekvő havi bér

Főbb feladatok, munkák:

  • Telefonon érkező bejövő hívások kezelése magyar nyelven, ügyfelek pontos, szakszerű tájékoztatása
  • Banki tranzakciók indítása, panaszkezelés, számlainformáció
  • A bank termékeinek ajánlása a betelefonálók részére, kapcsolódó szolgáltatások bemutatása, keresztértékesítési folyamatok támogatása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Támogatói és értékesítési szemlélet
  • Ügyfélorientált, türelmes, nyitott személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Előképzettség és szakmai tapasztalat nélküli érdekérvényesítő kommunikáció
  • Nyitott kérdések ismerete és annak megfelelő használata, jól kombinálva a direkt, célzott kérdésekkel
  • Értékesítésben és telefonos ügyfélkapcsolat terén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony a törvényi előírásoknak megfelelően
  • Bejelentett jövedelem (magas fix alapbér, kiegészítő jutalék-rendszer, cafeteria)
  • Karrierlehetőség banki területen
  • Széleskörű banki termékismeret, szakmai továbbképzések
  • Biztos háttér, kiemelkedő színvonalú munkakörülmények
  • Céges AYCM Sportpass kártya kiváltási lehetőség

Egyéb információ:

  • Munkaidő: Napi 8 óra folyamatos munkarendben.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 5.

Az önéletrajzokat a pozíció és a bérigény megjelölésével várjuk.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Banki telefonos ügyfélszolgálatos munkatárs (0-24)
  • Rövid pozíció név: Telefonos ügyfélszolgálatos
  • Hirdető cég: eSense Human Resources Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IX. kerület
  • Feladatok: Telefonon érkező bejövő hívások kezelése magyar nyelven, ügyfelek pontos, szakszerű tájékoztatása Banki tranzakciók indítása, panaszkezelés, számlainformáció A bank termékeinek ajánlása a betelefonálók részére, kapcsolódó szolgáltatások bemutatása, keresztértékesítési folyamatok támogatása
  • Elvárások: Minimum középfokú végzettség Kiemelkedő kommunikációs készség Támogatói és értékesítési szemlélet Ügyfélorientált, türelmes, nyitott személyiség Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-15
Állás, munka még: eSense Human Resources Zrt.>