Reed Global - Europe is acting as an Employment Business in relation to this vacancy.

Ha szeretnél Magyarország egyik legnagyobb bankjánál dolgozni, most itt a lehetőség, hogy csatlakozz! Budapesten található partnerünk számára keresünk új kollégákat

Banki telefonos munkatárs

A következő feladatokban számítanánk Rád:

  • Belső adatbázis használatával meglévő ügyfelek felkeresése
  • Banki termékek/szolgáltatások ismertetése, ajánlása az ügyfél igényeinek megfelelően
  • Érdeklődés esetén időpontegyeztetés bankfiókba
  • Adminisztráció a bank belső rendszereiben

Elvárásaink:

  • Rendelkezz érettségivel
  • Legyen büntetlen az előéleted (erkölcsi bizonyítvány)
  • Legyél nyitott, és ne riadj vissza az ügyfelekkel való kommunikációtól
  • Mutass hajlandóságot új ismeretek elsajátítására

Amit mi tudunk nyújtani:

  • Fix havi alapbér már a betanulás alatt is, ezt követően teljesítményarányos bónusz minden hónapban
  • Kiemelkedő cafetéria
  • Hétköznapi munkavégzés (H-P 8:00-16:00, és 11:00-19:00, váltott műszakban)
  • A munka megkezdését oktatás előzi meg, aminek költségeit a munkáltató állja
  • Minden elméleti és gyakorlati oktatást biztosítanak, ami a munkavégzéshez szükséges
  • Határozatlan idejű szerződés, gyors karrierépítési lehetőség, cégspecifikus kedvezmények

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.