A K&H 2019-ben a magyar pénzügyi szektor Legvonzóbb Munkaadója. Piacvezető pénzintézetként mintegy 4000 munkatársunkkal azon dolgozunk, hogy pénzügyi szolgáltatásaink segítségével 1 millió ügyfelünk megvalósíthassa álmait és megvédje értékeit. Ahogy ügyfeleink igényeinek megfelelően folyamatosan fejlesztjük termékeinket, úgy lehetőséget biztosítunk kollégáinknak is az állandó fejlődésre. Így kitűnhetnek azon szakterületen, amely valóban érdekli őket, és kiteljesedhetnek abban, amiben igazán jók. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

banki tanácsadó (kkv)

Főbb feladatok

  • a Bank KKV ügyfeleinek teljes körű kiszolgálása
  • ügyfélkapcsolatok kialakítása
  • akvizíció, proaktív értékesítés KKV szegmensen belül
  • befektetési, fedezetlen hitel és egyéb lakossági termékek értékesítése
  • lakossági banki tranzakciók lebonyolítása
  • keresztértékesítés
  • aktív részvétel a fióki tervteljesítésben,
  • egyedi kondíciós ügyletek lebonyolítása,
  • igazolások kiadása,
  • aktív (hitel, garancia-, stb) ügyletek ajánlása az ügyfelek részére

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú gazdasági végzettség / vagy felsőfokú bankszakmai végzettség és mérlegképes könyvelői oklevél
  • kkv tanácsadói munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • erős értékesítői attitűd
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • számítástechnikai rendszerek, alkalmazások felhasználó szintű ismerete
  • rugalmasság

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, Kossuth L. utca 97.