Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Banki tanácsadó (jelzáloghitel)

Főbb feladatok:

  • ingatlanfedezet mellett nyújtott hiteltermékek értékesítése meglévő, és új ügyfelek részére
  • lakossági banki tranzakciók lebonyolítása
  • lakossági termékek keresztértékesítése
  • lakossági termékekkel kapcsolatos tanácsadás
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, ügyfélreklamációk kezelése

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú gazdasági végzettség / FEBI lakossági hitelezés (elsősorban jelzálog) terén szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • ügyfélorientáltság
  • meggyőző kommunikációs- és értékesítési képesség
  • jó problémamegoldó készség
  • döntéshozatal és felelősségvállalás
  • nagyfokú rugalmasság

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Befektetési tanácsadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1087 Baross tér 2.

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Banki tanácsadó (jelzáloghitel)
  • Hirdető cég: K&H Bank Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: VIII. kerület
  • Feladatok: ingatlanfedezet mellett nyújtott hiteltermékek értékesítése meglévő, és új ügyfelek részére lakossági banki tranzakciók lebonyolítása lakossági termékek keresztértékesítése lakossági termékekkel kapcsolatos tanácsadás folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, ügyfélreklamációk kezelése
  • Elvárások: felsőfokú gazdasági végzettség / FEBI lakossági hitelezés (elsősorban jelzálog) terén szerzett több éves szakmai tapasztalat ügyfélorientáltság meggyőző kommunikációs- és értékesítési képesség jó problémamegoldó készség döntéshozatal és felelősségvállalás nagyfokú rugalmasság
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-07-19
  • Lejárati dátum: 2018-08-09
Állás, munka még: K&H Bank Zrt.>