Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Amennyiben szeretnél egy professzionális, aktív és nyitott szemléletű, szakmai környezetet biztosító, szilárd alapokon nyugvó vállalat tagja lenni, csatlakozz hozzánk az alábbi munkakörben:

Banki szolgáltatás ügyintéző

Főbb feladatok, munkák:

  • Egy csapat részeként, szakmai vezetők támogatása mellett megismered és megtanulod termékeinket, szolgáltatásainkat
  • Az egyedülálló kedvezményre jogosító kártyát bemutatod és szakszerűen tájékoztatod ügyfeleinket
  • Ajánlatot készítesz, szerződéseket kötsz, hiteldossziékat állítasz össze
  • Segítséget nyújtasz az ügyfelek számára a banki aktivitásuk fokozásában, termékhasználatuk bővítésében
  • Ügyfélkapcsolatokat építesz és ápolsz
  • Napi, heti riportokat készítesz

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érettségi
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Meggyőző, dinamikus személyiség
  • Érezz rá, mire van szüksége az ügyfélnek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Banki/pénzügyi végzettséged van vagy MNB hatósági bizonyítvánnyal rendelkezel (hiánya nem kizáró)

Amit kínálunk:

  • Államilag elismert szakképesítést kapsz tőlünk
  • Nálunk az emberi kapcsolatok különösen fontosak, legyen szó ügyfelekről vagy munkatársakról
  • Szakmai és emberi közösséget alkotunk
  • Nyitott, közvetlen légkörben valósíthatod meg önmagad, tisztelettel bánunk egymással
  • Sikereiddel, szakmai tudásoddal karrieredet folyamatosan fejlesztheted

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Biztosítás értékesítés

Munkavégzés helye:

8600 Siófok

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a megadott email címre vagy hívja a 06-70/665-5615-ös számot.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Banki szolgáltatás ügyintéző
  • Hirdető cég: Prohumán 2004 Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Somogy megye
  • Város: Siófok
  • Feladatok: Egy csapat részeként, szakmai vezetők támogatása mellett megismered és megtanulod termékeinket, szolgáltatásainkat Az egyedülálló kedvezményre jogosító kártyát bemutatod és szakszerűen tájékoztatod ügyfeleinket Ajánlatot készítesz, szerződéseket kötsz, hiteldossziékat állítasz össze Segítséget nyújtasz az ügyfelek számára a banki aktivitásuk fokozásában, termékhasználatuk bővítésében Ügyfélkapcsolatokat építesz és ápolsz Napi, heti riportokat készítesz
  • Elvárások: Érettségi Felhasználói szintű számítógépes ismeret Meggyőző, dinamikus személyiség Érezz rá, mire van szüksége az ügyfélnek
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-08
Állás, munka még: Prohumán 2004 Kft.>