A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

TakarékBank Zrt. új munkatársat keres Budapestre az alábbi munkakörbe:

Banki SQL / riporting szakértő

FELADATOK:

  • Az adatvagyon kiaknázása, ad-hoc és standard riportok készítése Oracle BI keretrendszer segítségével;
  • Üzleti elemzőként részvétel az épülő új adattárház megvalósításában;
  • Az Adattárház Programban külső szállítói csapatokkal együttműködni, a megvalósítás során a Bank érdekeit képviselni;
  • Új kollégák betanítása, mentorálása.

ELVÁRÁSOK:

  • SQL és riportfejlesztési ismeretek;
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (informatikai és / vagy közgazdasági);
  • 1-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Adattárház környezet és adattárház kiaknázó eszköz ismerete

ELŐNYT JELENT:

  • Informatikai, valamint banküzemi és pénzügyi ismeretek (kockázatkezelés, kontrolling, pénzügy, számvitel, CRM);
  • Adatminőség menedzsmentben, IT fejlesztési és üzemeltetési területen szerzett gyakorlat.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el.
A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel: „pályázó neve_pozíció”.