Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Takarékbank Zrt. a hazai piacon elismert pénzintézet. Ügyfélkörünk magas színvonalú kiszolgálásához a következő pozícióba keresünk munkatársat:

BANKI SQL/RIPORTING SZAKÉRTŐ

Feladatok:

  • az adatvagyon kiaknázása, ad-hoc és standard riportok készítése Oracle BI keretrendszer segítségével
  • üzleti elemzőként részvétel az épülő új adattárház megvalósításában
  • az Adattárház Programban külső szállítói csapatokkal együttműködni, a megvalósítás során a Bank érdekeit képviselni
  • új kollégák betanítása, mentorálása

Elvárások:

  • SQL és riportfejlesztési ismeretek
  • felsőfokú szakirányú végzettség (informatikai és / vagy közgazdasági);
  • 1-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • adattárház környezet és adattárház kiaknázó eszköz ismerete

Előny:

  • informatikai, valamint banküzemi és pénzügyi ismeretek (kockázatkezelés, kontrolling, pénzügy, számvitel, CRM);
  • adatminőség menedzsmentben, IT fejlesztési és üzemeltetési területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • versenyképes kompenzációs csomag
  • nagyfokú szakmai önállóság
  • fiatalos, dinamikus csapat
  • fejlődési lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Pályázatát magyar nyelven, fizetési igényének megjelölésével, a hirdetés megjelenésétől számított 4 héten belül, elsősorban elektronikus formában várjuk.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Banki SQL/riporting szakértő
  • Hirdető cég: Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: az adatvagyon kiaknázása, ad-hoc és standard riportok készítése Oracle BI keretrendszer segítségével üzleti elemzőként részvétel az épülő új adattárház megvalósításában az Adattárház Programban külső szállítói csapatokkal együttműködni, a megvalósítás során a Bank érdekeit képviselni új kollégák betanítása, mentorálása
  • Elvárások: SQL és riportfejlesztési ismeretek felsőfokú szakirányú végzettség (informatikai és / vagy közgazdasági); 1-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat adattárház környezet és adattárház kiaknázó eszköz ismerete
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-20