A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.
A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Banki SQL és riporting szakértő

FELADATOK:

  • Az Adattárház Programban külső szállítói csapatokkal együttműködni, a megvalósítás során a Bank érdekeit képviselni
  • Üzleti elemzőként részvétel az épülő új adattárház megvalósításában
  • Az adatvagyon kiaknázása, ad-hoc és standard riportok készítése Oracle BI keretrendszer segítségével

ELVÁRÁSOK:

  • Önálló munkavégzés
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (informatikai és / vagy közgazdasági)
  • SQL jártasság (1-3 év)

ELŐNYT JELENT:

  • Adatminőség menedzsmentben, IT fejlesztési és üzemeltetési területen szerzett gyakorlat
  • Informatikai, valamint banküzemi és pénzügyi ismeretek (kockázatkezelés, kontrolling, pénzügy, számvitel, CRM)
  • BI eszközök ismerte
  • PL/SQL

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.