MA-TAK-EL Zrt.

Bankbiztonsági munkatárs

Feladatok:

A MA-TAK-EL Magyar Takarék Ellátó Zrt. Bankbiztonsági Osztály munkatársaként, a Takarékbank Zrt. objektumainak vonatkozásában:

  • A központi objektumok fizikai biztonságával kapcsolatos tevékenységek ellátása,
  • A központi objektumok területén működő mechanikai védelmi eszközök és elektronikai vagyonvédelmi rendszerek üzemeltetése, karbantartási feladatainak felügyelete, működésük ellenőrzése, esetleges átépítésük szervezése,
  • Megfelelő munkakapcsolat kialakítása a Társasággal szerződésben álló cégekkel,
  • Vagyonvédelmi, távfelügyeleti vállalkozói ajánlatok értékelése, megbízások, szerződések előkészítése,
  • Riasztással kapcsolatos intézkedések,
  • Az ügyeleti tevékenység szolgáltatásokhoz kapcsolódó tevékenységének ellenőrzése,
  • A központi objektumok beléptető rendszerei adatbázisának kezelése, kártyakiadás,
  • Üzemeltetési ügyekben napi együttműködés a megbízó/megbízott cégek kapcsolattartóival, az érintett objektumok szervezetszerű vezetőivel
  • Részvétel a tűz- és munkavédelmi tevékenység szervezésében, irányításában
  • Eseti őrzési tevékenység szervezése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (magánbiztonsági/biztonságszervezői/biztonsági)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete, jártasság Office, Word, Outlook programokban
  • Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

  • Fegyveres/rendvédelmi/egyéb hasonló szervezetnél végzett munka
  • Pénzintézeti területen szerzett tapasztalat
  • Tűzvédelmi/munkavédelmi/biztonságtechnikai végzettség, tapasztalat

Budapest, XI. kerület Infopark, de az országos hatáskörnek megfelelően lehetnek Budapesten kívüli feladatok is

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Bank biztonság

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.