AQUA-FUTÁR Kft.
Munkatársat keresünk

Ballonos vízgép karbantartó és ballonos víz futár

pozícióba.
A ballonos ásványvíz piacon meghatározó, 15 éve dinamikusan fejlődő cég.

Feladatok:

A ballonos ásványvíz piacon meghatározó, 15 éve dinamikusan fejlődő cég keres jó munkabírással, alapvető műszaki ismeretekkel és budapesti helyismerettel rendelkező munkatársat.

Feladatok:
-részben a ballonos víz adagoló gépek karbantartása, tisztítása, szállítása
- részben 19 l-es ballonos víz kiszállítása
- max. 3,5 tonnás tehergépkocsi vezetése Budapesten és a közvetlen agglomerációban, Nagytarcsa székhelyről indulva
- a kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
- munkavégzés hétfő-péntek 7.00-16.00 között

Fényképes önéletrajzokat várunk.

Az álláshoz tartozó elvárások:

alapvető elektronikai és mechanikai ismeretek
B kategóriás jogosítvány
önálló precíz munkavégzés
megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Kisteherautó vezetésében szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

versenyképes jövedelem, öt napos munkahét, hosszú távú foglalkoztatás

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

250.000 Ft

Munkavégzés helye:

2142 Nagytarcsa

B kategóriás jogosítány, fényképes önéletrajz