A Richter Gedeon Nyrt.

Bádogos, hegesztő

munkatársat keres

A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalata. Több mint egy évszázados tapasztalatunk és a világ egyik legszélesebb termékpalettája révén globálisan is elismert szereplőnek számítunk a nőgyógyászati célú készítmények piacán.

Főbb feladatok:

  • TMK feladatokhoz tartozó saválló alkatrészek gyártása, javítása, kisebb acélszerkezetek, konzolok, polcok gyártása korrózió álló anyagból;
  • AWI hegesztés;
  • lemezmunkák, gépburkolatok gyártása, javítása;
  • csiszolás, polírozás;
  • feladatok előírás szerinti dokumentálása.

Követelmények, elvárások:

  • bádogos, karosszéria lakatos, vagy hegesztő végzettség;
  • releváns szakmai tapasztalat;
  • kötött egy műszakos délelőttös munkarend;
  • precíz, megbízható munkavégzés;

Előnyt jelent:

  • bádogos, lemez megmunkálási, hegesztési, csiszolói tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Elkötelezett, támogató csapatot és stabil, hosszú távú, nemzetközi viszonylatban is megbecsült hazai központú munkahelyet, ahol kollégáink egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelten fontos számunkra:
    • egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk munkatársaink egészségének megőrzéséről,
    • jóllétükhöz vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá,
    • a családok életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk,
    • munkatársaink teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el,
    • kollégáink fejlődését képzésekkel segítjük.