Új kollégánkat keressük

Backoffice munkatárs

pozícióba

Feladataid lesznek:

  • Iroda zavartalan működésének biztosítása
  • Érkező vendégek fogadása, tájékoztatása, koordinálása
  • Beérkező telefonhívások, emailek kezelése
  • Futárszolgálattal való kapcsolattartás
  • Adminisztratív, szervezési feladatok elvégzése
  • Irodai készletek nyilvántartása, igény esetén beszerzése
  • Társosztályok adminisztratív támogatása
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás (e-mail, telefon, chat csatornákon keresztül), folyamatban lévő ügyek nyomon követése
  • Programjainkkal kapcsolatban észlelt technikai, fejlesztési igények, visszajelzések rögzítése, menedzselése
  • Demó letöltések kezelése
  • Ügyféltörzs karbantartása
  • Az ügyfelekkel történő kommunikáció során további termékvásárlás és/vagy szolgáltatás megrendelés iránti igény felkeltése
  • Termékekkel és szolgáltatásokkal kapcsolatos értékesítési feladatok ellátása
  • Adminisztrációs feladatok: statisztikák, napi jelentések készítése, üzlethozások nyomon követése, szakértői foglalások menedzselése
  • Belső oktatásokon való részvétel, folyamatos önképzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Magabiztos felhasználói szintű MS Office ismeretek (Excel, Word)
  • Kedves és barátságos, motivált személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Jó szervezői készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Önállóság és jó problémamegoldó képesség
  • A szükséges ismeretek folyamatos elsajátítása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló feladatkörben szerzett tapasztalat
  • Értékesítési tapasztalat
  • Kulcs-Soft szoftverek ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Amennyiben a budai várnegyedben, kiválóan megközelíthető helyen
  • Budapest egyik legkörnyezettudatosabb irodaházában
  • A Tőzsdén 10 éve jegyzett, 30 éves múlttal rendelkező
  • Hagyományos és felhő alapú ügyviteli szoftverek fejlesztésével foglakozó cégnél akarsz dolgozni, akkor csatlakozz hozzánk
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos fejlődési és karrierépítési lehetőség
  • Komoly piaci növekedés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, 1016 Mészáros utca 13.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.