A HARMAN különböző technikai megoldások széles termékpalettáját tervezi és gyártja az autóipar, a szórakoztató elektronikai ipar és más vállalatok számára világszerte, beleértve a connected car rendszereket, audio és vizuális termékeket, vállalati automatizálási megoldásokat és egyéb infokommunikációs megoldásokat (Internet of Things).

A vállalat vezető világmárkái többek között az AKG®, Harman Kardon®, Infinity ®, JBL®, Lexicon®, Mark Levinson® és Revel® - termékeinket zenerajongók, valamint zenészek csodálják és használják világszerte, ahol csak fellépnek.

Az utakon több mint 25 millió személygépjármű rendelkezik a HARMAN audio és infotainment rendszereivel.

A szoftver megoldásaink több milliárd mobil eszközön és rendszeren futnak, amelyek minden platformon biztonságosan összekapcsolhatók – a munkahelytől az otthonokig és az autóktól a mobiltelefonokig.

A HARMAN munkatársainak száma Amerikában, Európában és Ázsiában összességében több, mint 30.000 fő.

A vállalat a Samsung Electronics teljes tulajdonú leányvállalata.

Pécsi gyárunkba keresünk munkatársat a következő munkakörbe:

Backoffice mérnök

FELADATOK:

  • Az értékesítést követően az ügyfelek támogatása az egész világon
  • Kapcsolattartás a végfelhasználókkal és a forgalmazókkal, a felmerülő kérdések megválaszolása és az esetleges problémák hatékony kezelése
  • Előzetes műszaki szaktanácsadás, információszolgáltatás
  • RMA folyamatok kezelése mind javítások és cserék esetén is
  • Minden ügyfélszolgálati tevékenység naplózása, ha szükséges az ügyek felsőbb szintre terjesztése
  • A nyitott ügyek nyomon követése és eszkalálása
  • Adatgyűjtés a problémák megoldásához és a termékek fejlesztéséhez
  • Eszközök előkészítése bemutatókra
  • Vevői elfogadás támogatása a telephelyen, szükség szerinti a tesztelés és gyártás támogatása
  • Beüzemelés elősegítése és oktatás biztosítása a helyszínen és a pécsi irodában egyaránt
  • Telefonos ügyelet biztosítása
  • Időnként vásárlók látogatása, az eszközök beüzemelése
  • Az érintésvédelmi mérések elvégzése az előzetes oktatáson hallottak szerint, betartva az írott munkautasítás lépéseit
  • SAP bizonyos szekcióiban történő munkavégzés
  • ProCom adatbázis használata
  • Leltári feladatok végrehajtásában való részvétel

ELVÁRÁSOK:

  • Műszaki felsőfokú végzettség, vagy azzal egyenértékű 3 vagy több éves szakmai tapasztalat
  • Tapasztalati úton szerzett képzettség elfogadott, különösen digitális hangtechnika terén
  • Professzionális hangtechnikai eszközök hibakeresésében, szervizelésében és gyártásában szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat ügyfélkezelésben
  • Nyomtatott áramkörök működésének ismerete
  • Vevőközpontú gondolkodás, kivételes minőségű támogatás nyújtása mind a belső, mind a külső ügyfeleknek
  • Eredményorientált, proaktív munkavégzés, jó döntéshozó képesség
  • Az ügyfelek különböző igényeinek és működési környezetének megértése, elméleti és gyakorlati adaptálása
  • Jó adminisztrációs képesség, Microsoft Office kiemelt ismerete
  • Számítógép alapú rendszerek felépítésének és működésének beható ismerete
  • Forrasztási és alkatrész felismerési ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Folyékony angol nyelvtudás (német nyelvtudás előnyt jelent)
  • Önálló munkavégzés, magas terhelés mellett is a lelkesedés és szakmaiság megtartása.
  • Rugalmasság, utazásra és telefonos ügyeletre való hajlandóság.

AMIT KÍNÁLUNK:

A HARMAN egyenlő esélyű foglalkoztatást nyújtó munkáltató, nagyszerű munkakörnyezetet, kihívásokkal teli karrier lehetőséget, szakmai képzéseket és versenyképes juttatásokat kínál.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.