Backend, Full stack Java – microservice fejlesztő

GIRO ZRt.

1054 BUDAPEST, VADÁSZ utca 31.

Elvárt technológiák
BACKEND JAVA SPRING HIBERNATE GLASSFISH ORACLE DOCKER
Módszertanok és szoftverek
Agilis Maven Jenkins

A GIRO Zrt. a hazai pénzügyi szektor meghatározó szereplőjeként már három évtizede biztosítja a belföldi pénzforgalom biztonságos lebonyolítását. Társaságunk stratégiai célja, hogy a korábbiaknál is aktívabb szerepet vállaljunk a pénzforgalom fejlesztésében, hatékonyságának növelésében, továbbá a pénzügyi kultúra színvonalának emelésében. 2020. március 2-án sikeresen elindult Magyarországon az azonnali fizetési rendszer, ami megnyitotta a lehetőségét az azonnali átutalásra épülő új, alternatív fizetési szolgáltatások megjelenésének.

Fejlesztő csapatunkba keresünk

munkatársat

FELADATOK:

  • Java-ban írt, pénzügyi alkalmazások fejlesztése, támogatása és utókövetése
  • Alkalmazások fejlesztése microservices környezetben
  • A microservices, containerization, orchestration – architektúra fejlesztésében való részvétel
  • A legmodernebb technológiák felkutatása és kipróbálása
  • Közreműködés új projektek szakmai előkészítésében

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (informatikai/műszaki)
  • Szoftverfejlesztői tapasztalat JAVA nyelven - Java EE környezetben és/vagy Spring frameworkön
  • Konténereken alapuló microservices környezet ismerete
  • Verziókezelő rendszerek ismerete
  • Önállóság, precizitás, felelősségteljes hozzáállás

ELŐNYT JELENT:

  • Programtesztelési ismeretek
  • Tapasztalat agilis módszertanokban
  • A következők közül minél több ismerete: Spring framework, Java design patterns, Hibernate, EJB, JSF2, Vaadin 8-1x, ZKoss, JBoss, WebLogic, GlassFish, Tomcat, Oracle, Ant, Maven, GITLab, Jenkins, SonarQube, Docker, Kubernetes, Kafka, stb.

AMIT NYÚJTUNK:

  • Családbarát munkahely tanúsítvánnyal rendelkező nyitott vállalati kultúra
  • Hibrid távmunkavégzés (minimum heti két irodai jelenléttel)
  • Biztos, kiegyensúlyozott tulajdonosi háttérrel rendelkező vállalat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség aktív szakmai támogatással, belső karrier lehetőségek
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatok
  • Jelentős országos méretű projektekben történő aktív részvétel
  • Versenyképes fizetési csomag a jelölt tudása és kompetenciája szerint
  • Széles körű, tanúsított képzéseken, tréningeken történő részvétel lehetősége
  • A munka és a magánélet egyensúlyának támogatása
  • Egészségtudatos életmód támogatása vállalati egészségbiztosítás és egyéb sportolási lehetőségek által
  • Belvárosi, könnyen megközelíthető iroda, kerékpártároló, zuhanyzó

MUNKAVÉGZÉS HELYE: 1054 Budapest, Vadász utca 31.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

GIRO ZRt.