• A TrendencY Generation egy lehetőség Neked arra, hogy karrieredet egy olyan cég keretein belül kezdd el vagy folytasd, ahol egyéni céljaidat és elvárásaidat is igyekeznek szem előtt tartani. Mivel tudjuk a Te fejlődésed és sikered egyben a miénk is! Mi nem nindzsákat, jediket, gurukat keresünk, hanem embereket, akik tudják mit akarnak és ezért tenni is hajlandóak partnerségben egy céggel.
  • A TrendencY csapatának tagjaként változatos projektekben veszünk részt: a hagyományos CMS, webshop, portál, okostelefon alkalmazások fejlesztése mellett startupok termékfejlesztéseiben és egyéb nemzetközi és hazai backend és frontend projektek szokták napjainkat kitölteni.
  • Backend fejlesztő

    Feladatok:

    • portálok, webshopok, crossplatform applikációk és weboldalak backend fejlesztésében való részvétel
    • együttműködés a frontend csapattal
    • integráció saját és 3rd party API-kal
    • meglévő backend rendszerek optimalizációja

    Elvárások:

    • OOP ismerete
    • PHP 5.x vagy 7.x ismerete
    • alapvető SQL ismeretek
    • Verziókövető ismerete

    Előny:

    • Symfony komponensek használata
    • Javascript ismerete
    • REST API írásában szerzett tapasztalat
    • phpunit tesztelés

    Amit kínálunk:

    • Versenyképes juttatási csomag
    • Fiatalos csapat
    • Szakmai fejlődés, mert nyitottak vagyunk új technológiákra, segítjük és komolyan vesszük az egyéni fejlődést és előremenetelt
    • Belépésedkor közösen elkészítjük a képzési tervedet! Ennek alapját a meglévő vagy körvonalazódó szakmai céljaid és az aktuális feladataidból, projektjeidből fakadó elvárások alkotják.
    • A szakmai célokon túl, azt megtámogatva, a személyes célokat is beépítjük a tervezéskor. (pl: külföldön szeretnél pár éven belül élni? Munkára-családra fordított idő harmóniáját szeretnéd megteremteni? Tanulmányaidat szeretnéd időben-tartalomban összekapcsolni a napi munkáiddal? stb. )
    • Kollégáink aktív tanulmányait/szakmai fejlődését, eredményeit időszakonként közösen áttekintjük – értékeljük azokat és megtervezzük a következő lépést, időszakot.

    Egyéb információ az állásról:

    • Irodánk a IX. kerületben található, egyszerűen és gyorsan megközelíthető

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Budapest IX. kerület

    A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.