Niarz Kft.
Bővülő csapatunkba

Backend fejlesztő

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    • Fejlesztési megoldások technológiai tervezése az üzleti igények alapján
    • Komplex projektek fejlesztési egységeinek felmérése és becslése
    • Magento CE- és EE-specifikus modulfejlesztések megvalósítása
    • WordPress CMS-hez kapcsolódó plugin-fejlesztések, alkalmazások megvalósítása
    • Portálok, webáruházak, ERP-k, CRM-ek és eDM szoftverek közötti rendszerintegrációs / webservice megoldások kiépítése, adatszinkronizáció
    • Adatbázis-oldali fejlesztések (komplex adatlekérdezési folyamatok optimalizálása, migrációs tervezés és migrációs scriptek készítése)
    • Portálok, webáruházak éles üzembe helyezése, átadott fejlesztések támogatása
    • Egyéb egyedi, objektumorientált PHP fejlesztések
    • Programkódok tesztelése és dokumentálása folyamatos verziókezelés mellett
    • REST és 3rd party API-k készítése, integrálása, dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Erős OOP tudást
    • Zend keretrendszer ismeretét (Magento)
    • WP + WooCommerce ismeretet
    • PHP 7.x ismeretet
    • Biztos SQL használatot
    • Git ismeretét (Github, Gitlab)
    • Alapvető frontend – sitebuild ismeretek (csak amennyi egy backendesnek szükséges)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Magabiztos angol nyelvtudás
    • Nagy terheltségű oldalak fejlesztésében való tapasztalat
    • Devops ismeretek
    • Tesztelési eljárásokban szerzett jártasság
    • Kereső motorok ismerete

Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés
    • Home office lehetőség
    • Változatos feladatok
    • Családias légkör
    • Biztos munkahely, stabil, erős háttérrel

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1154 Budapest, Bercsényi Miklós utca 51.

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek

Kérjük csatolja a magyar nyelvű fényképes önéletrajzát! Referencia szükséges a jelentkezéshez, megjelölve hogy az adott projektben milyen szerepe volt!