Sporttáplálék kiegészítők kereskedelmével foglalkozó,
dinamikusan fejlődő cégünk

Backend fejlesztő

munkatársat keres teljes munkaidőben,
azonnali munkakezdéssel.

    A BioTechUSA több mint 700 alkalmazottal, csaknem 130 franchise üzlettel, és közel 70 országra kiterjedő forgalmazói hálózattal Európa egyik legnagyobb és legdinamikusabban növekvő sportcélú minőségi táplálék-kiegészítők gyártója és forgalmazója. Küldetésünk a sport és az egészséges életmód népszerűsítése és támogatása.

Főbb feladatok:

  • Backend fejlesztések tervezése és kivitelezése
  • A cég online portfóliójának karbantartása, fejlesztése
  • A jelenlegi Shopify alapú webshop karbantartása, egyedi backend fejlesztése, új webshopok készítésének automatizálása
  • Együttműködés outsourced fejlesztőkkel

Elvárások:

  • PHP, MVC, OOP magabiztos ismerete
  • Backend Framework ismeretek
  • MySQL, ORM ismeretek
  • Szakmai középfokú angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés

Előnyök:

  • Shopify eCommerce platform ismerete (Liquid templating, Ruby, Shopify app fejlesztés)
  • Terminál ismeretek
  • Laravel,CI,Symfony tapasztalat
  • Verziókezelő rendszerek ismerete
  • Webservice technológiák ismerete (SOAP, XML, JSON, REST)
  • Bootstrap frontend framework ismerete
  • VueJS, AngularJS ismerete
  • HTML5, CSS3, jQuery ismerete

Amit kínálunk:

  • Lendületes, erős Brand képviselete
  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Szakmai fejlődés (oktatások által is) egy fiatal csapatban
  • Rengeteg kihívás
  • Dolgozói kedvezmény

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, a "JELENTKEZEM!" linkre kattintva tudsz pályázni, fényképes önéletrajzoddal, motivációs leveleddel és nettó fizetési igényed megjelölésével!