Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértő- és vezetőkiválasztási szolgáltatásokat.

Backend Developer (.NET, iGaming)

Játékfejlesztéssel foglalkozó, nemzetközi ügyfelünk budapesti központjába keresünk új kollégát.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

  • Webes játékok backendjének fejlesztése;
  • Játéklogika implementálása;
  • Ügyfelektől érkező igények tervezése és dokumentálása;
  • A kódok magas minőségének biztosítása (unit testing, code reviews).

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség informatikai/műszaki területen;
  • 1-3 év szakmai tapasztalat C# programozásban;
  • Különböző Design Patternek ismerete;
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret írásban és szóban.

Amit az ügyfelünk kínál:

  • Izgalmas, kihívást jelentő fejlesztési projektek;
  • Támogató munkatársak;
  • Rugalmas munkaidő és home office lehetőség;
  • Versenyképes juttatási csomag: havi alapbér + éves tréning keret + cafetéria szép kártyán + egészségbiztosítás + havi AYCM támogatás 6000HUF támogatás/hó.

Amennyiben érdeklődik a fenti álláslehetőség iránt, kérem, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.