Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértő- és vezető kiválasztási szolgáltatásokat.

Budapesti multinacionális partnerünk irodájába keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

BACK OFFICE MUNKATÁRS (FRANCIA NYELVTUDÁSSAL)

Feladatok:

  • Egy fiatalos és összetartó back office csapat tagjaként fő feladatod lesz az ügyfelek francia nyelvű e-mailjeinek és leveleinek megválaszolása
  • Az ügyfelek problémániak kezelése
  • Az ügyfelek adatainak kezelése és rögzítése
  • Adatminőség biztosítás
  • Együttműködés társosztályokkal és a központtal
  • Bármilyen egyéb adminisztratív feladat, amely a szolgáltató központ hatáskörébe tartozik

Elvárások:

  • Várjuk pályázatodat, ha felsőfokú francia nyelvtudással rendelkezel, főleg írásban lesz lehetőséged használni a nyelvet
  • Középfokú végzettséggel rendelkezel és legalább 1 év adminisztratív vagy ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel, pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Rutinosan használod az MS Office alkalmazásokat
  • Jól kommunikálsz írásban, koncentrált és precíz munkavégzés jellemez
  • Önálló, megbízható és csapatjátékos személyiséggel rendelkezel

Amit partnerünk biztosít

  • Versenyképes fix havi fizetést és éves bónuszt
  • Családbarát munkahelyet, amelynek fontos eleme az emberközpontúság
  • Munka-magánélet egyensúlyt: hétfőtől péntekig irodai időben zajlik a munkavégzés
  • Hosszú távú álláslehetőséget
  • Modern, esztétikus irodát, munkahelyi környezetet

Amennyiben érdeklődik a fenti álláslehetőség iránt, kérem, küldje el önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.