Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
„Mindig is szerettem meghallgatni az embereket, jólesik segíteni nekik. Megérteni a nehézségeiket és megtalálni a megoldásokat. Nem tudom, hogy ezt hivatásnak lehet-e nevezni, de azt gondolom, hogy igen – ezért van az, hogy amikor éppen nem a call centerben ülve igazítok útba ügyfeleket, egy sürgősségi orvosi ügyeleten dolgozom, mint ápoló. Az empátia nálam kulcsfontosságú. Ha úgy érzed, te is kész lennél meghallgatni másokat és segíteni nekik - csatlakozz hozzánk!”

A hozzá hasonló emberek formálják a jövőt. A pénzügyekben is.

Back Office munkatárs-Befektetési Zrt.

Nálunk lehetőséged lesz:

  • Intézményi ügyfelek számára prompt tőzsdei ügyletek elszámolására
  • Bankszámla forgalom feldolgozására
  • Külföldi értékpapírügyletek elszámolására
  • Külföldi értékpapírokkal kapcsolatos társasági események kezelésére

Csatlakozz hozzánk amennyiben:

  • Felsőfokú gazdasági és/vagy pénzügyi végzettséggel rendelkezel
  • Angol nyelvtudásod legalább alapfokú
  • Felhasználói szinten de magabiztosan kezeled aZ MS Office programokat (különsen az excelt)
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Fejlett a problémamegoldó képességed
  • Megbízható és preciz vagy
  • Képes vagy az önálló munkavégzésre
  • Értékpapírforgalmazó vagy bank Back Office területén szerzett tapasztalat a pályázatok elbírálásánál előnyt jelent.

Munkavégzés helye:

Budapest

Felkeltettük az érdeklődését?

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed karrierportálunkon keresztül!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Back Office munkatárs-Befektetési Zrt.
  • Rövid pozíció név: Back office munkatárs
  • Hirdető cég: ERSTE BANK HUNGARY Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Intézményi ügyfelek számára prompt tőzsdei ügyletek elszámolására Bankszámla forgalom feldolgozására Külföldi értékpapírügyletek elszámolására Külföldi értékpapírokkal kapcsolatos társasági események kezelésére
  • Elvárások: Felsőfokú gazdasági és/vagy pénzügyi végzettséggel rendelkezel Angol nyelvtudásod legalább alapfokú Felhasználói szinten de magabiztosan kezeled aZ MS Office programokat (különsen az excelt) Jó kommunikációs készséggel rendelkezel Fejlett a problémamegoldó képességed Megbízható és preciz vagy Képes vagy az önálló munkavégzésre Értékpapírforgalmazó vagy bank Back Office területén szerzett tapasztalat a pályázatok elbírálásánál előnyt jelent.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-13
Állás, munka még: ERSTE BANK HUNGARY Zrt.>