Back office gyakornok - Diákmunka

Bruttó 1 600 /óra

Mind-Diák Szövetkezet

Budapest XIII.

Dinamikusan fejlődő, reklámajándékok nagykereskedelmével foglalkozó cég kollégát keres budapesti 13. kerületi munkavégzéssel.

Főbb feladatok, munkák

  • Back office és ügyfélkapcsolati feladatok ellátása
  • Senior ügyfél managerek munkájának támogatása
  • Ajánlatok összeállítása és e-mailes megrendelések kezelése
  • Meglévő partnerkörrel való kapcsolattartás szóban és írásban
  • Beérkező rendelések feldolgozása
  • Számlázás, szállítások előkészítése
  • Kapcsolattartás társterületekkel (raktár, logisztika, emblémázás)
  • Egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Magyar, angol és szerb, horvát vagy szlovén nyelv magas fokú ismerete
  • Adminisztratív munkavégzésben való jártasság
  • Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig irodai munkarendben
  • Heti 25-40 óra közötti vállalás

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.600 Ft/óra diákbér
  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Nyugodt munkahelyi légkör
  • Legújabb Microsoft vállalatirányítási rendszer használata
  • Modern eszközök, modern munkahelyi környezet
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Ügyfélszolgálat, Ügyfélkapcsolat vezető

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.