VÁRDA-DRINK Zrt.
  • Cégünk, a Várda-Drink Zrt. csoport a magyar szeszes ital, valamint pálinka piac jelentős szereplője. Üzleti tevékenységünk e mellett kiterjed az ásványvizek és ételecet forgalmazására is. Termékeinket főként a Drinker Kft. kereskedő cégünkön keresztül értékesítjük, aki partneri kapcsolatban áll a magyar és nemzetközi üzletláncokkal, számos nagykereskedővel, disztribúciós ügynökségekkel, illetve üzemelteti a saját kiskereskedelmi boltjainkat is. A különböző profilú értékesítési hálózatunk munkájának támogatásához keresünk kisvárdai irodánkba egy lendületes, siker orientált, kreatív munkatársat, aki szereti a sokszínű feladatokat és az új kihívásokat.
  • Munkatársat keresünk

    Back-Office Assistant

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      - bejövő-, kimenő levelek, számlák iktatása, postázás
      - könyvelési osztály munkájának támogatása
      - telefonok, faxok kezelése
      - érkező vendégek, futárok, beszállítók fogadása
      - tárgyaló foglalások vezetése, tárgyaló rendben tartása
      - ügyvezetők által adott feladatok gyors elvégzése
      - munkatársak munkájának segítése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - min.középfokú végzettség
      - ügyfél- és megoldás orientáltság
      - kiváló kommunikációs készség írásban és szóban
      - dinamizmus és magas fokú precizitás
      - MS Office magabiztos ismerete (Excel, Word, Outlook)
      - angol középfok (szóban)

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      - szlovák nyelv ismerete

    Amit kínálunk:

      - teljes munkaidős állás egy szakmailag elismert, biztos hátterű vállalatnál
      - hosszú távú munkalehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    4600 Kisvárda, Temesvári utca 29.

    Kérjük csatolja a magyar nyelvű önéletrajzát!