Cégünk egy francia tulajdonú cégcsoport magyarországi tagja. A cég speciális biztosítási termékeket forgalmaz szerte a világban. A cégcsoport a szakterületén vezető pozícióban van számos országban és dinamikusan fejlődik, stabil hátteret adva ezzel a közel 2.000 alkalmazottnak. A magyarországi cég több mint 13 éve támogatja a külföldi partnereket.

További információ: http://spb.eu

Csatlakozzon hozzánk

Back-end fejlesztő

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    Back-end fejlesztőket keresünk a cégcsoport belső fejlesztési feladatainak támogatásához. A jelentkezők meglévő és teljesen új rendszerek fejlesztési munkáiba kapcsolódhatnak be.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    A projekteknél jellemzően JAVA, .net, Oracle környezetben kell dolgozni. Elvárás ezen környezetek valamelyikében szerzett 2-3 éves tapasztalat.

    A cégcsoporton belül angol a kommunikációs nyelv, ezért elengedhetetlen az, hogy írásban és szóban tudjanak a fejlesztők kommunikálni.

    Amennyiben külföldi partner fejlesztéseibe kell bekapcsolódni, úgy elvárás, hogy képes legyen az adott ember 1-2 hónapot külföldön eltölteni (európai országban) minden gond nélkül.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Alkalmazkodás változó környezethez

    Pontosság, precíz munkavégzés

    Önállóság

    Igényesség

    Döntésképesség, de nem kapkodás

    Magasfokú szövegértelmezési képesség (elolvas és megért!)

    Motiváltság

Amit kínálunk:

    Versenyképes fizetés

    Távmunka lehetősége (nem teljes munkaidőben)

    Változatos feladatok

    Kreatív gondolkodás támogatása

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

6723 Szeged, Római körút 21.

Havi nettó fizetési keret:

400 000 HUF

Egyéb juttatások:

cafeteria, szakmai tréningek

Szakmai önéletrajz

Motivációs levél angolul (miért gondolja, hogy hasznos lenne a cégünk számára)

Kísérőlevél magyarul, mely tartalmazza az alábbiakat:

  • az eddigi legnehezebb kihívás az életében és azt hogyan oldotta meg?
  • szamuráj vagy ninja?
  • tengerpart vagy hegyvidék?
  • kávé vagy tea?
  • hétfő vagy péntek?
  • kedvenc filmes karakter és miért?
  • Milyen startup-ot indítana, ha lenne rá lehetősége?
  • álomautó