A VANNET Telekommunikációs Kft. egy 100%-ban magyar tulajdonú, pécsi, családias hangulatú kisvállalkozás, mely 10 éve kínál főként vezetéknélküli internetszolgáltatásokat Magyarország területén Vannet™ márkanév alatt lakossági és üzleti ügyfelei részére. A vállalat mögött globális stratégiai partnerek állnak, mint az EUTELSAT és a Bigblu, akiknek a magyarországi képviseletét látja el.

Szolgáltatásait három technológián kínálja: Műholdas internet (Országos), Mikrohullámú internet (Regionális), Optikai internet (Pécs)

B2B Sales Manager

Cégünk a Vannet internetszolgáltató, B2B Sales manager kollegát keres optikai és mikrohullámú hálózaton nyújtható internetszolgáltatásai értékesítésére és meglévő ügyfélállomány kezelésére.

Főbb feladatok:

  • Új üzleti ügyfelek akvirálása a szolgáltatási területen belül
  • Meglévő üzleti ügyfélállomány kezelése, megtartása
  • Üzleti és béreltvonali internetszolgáltatások profi értékesítése
  • Szolgáltatásportfólió naprakész ismerete
  • Riportok készítése
  • Heti meetingeken való részvétel

Álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 5 éves jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Értékesítés területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Telekommunikáció területén szerzett szakmai ismeretek
  • Kreatív, kezdeményező személyiség
  • Megbízhatóság, önállóság, proaktív hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Microsoft Office magabiztos használata
  • Legalább középfokú végzettség
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapfizetés
  • Értékesítés után járó juttatások, bónusz
  • Cafetéria
  • Vezetői támogatás/Mentoring program
  • Vállalati gépjármű használat
  • Laptop, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

  • Pécs
  • Dél Dunántúl

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Somogy megye, Tolna megye

Ha a felsorolt szempontokban van tapasztalatod, akkor add le jelentkezésedet a "Jelentkezem" gombra kattintva bérigény megjelöléssel.

Várjuk Önéletrajzodat!

Várunk Téged!