Magyarország piacvezető gyógyszer-nagykereskedőjeként gondoskodunk arról, hogy a gyógyszerek a megfelelő időben a megfelelő helyre kerüljenek. Optimális összekötő kapocsként a gyógyszergyártók és a gyógyszertárak, és kórházak között, napi szinten járulunk hozzá a biztonságos és teljes körű egészségügyi ellátáshoz.
Munkatársainkkal közösen alakítjuk jövőnket!
Bővülő központunkba keressük új munkatársunkat az alábbi munkakörbe:

B2B marketing vezető

A pozíció célja, napi feladatok:

Leendő vezetőnk kiemelten hozzájárul vállalatunk hosszú távú sikeréhez és jó piaci megítéléséhez. A vezérigazgató közvetlen beosztottjaként, 6 fős csapat irányításával aktívan részt vesz új szolgáltatásaink piaci bevezetésében.

  • Vállalati marketing stratégia hosszú távú továbbfejlesztése
  • Márka pozicionálása, márkaismertség és vevőelégedettség növelése
  • Éves marketing budget kidolgozása, és megvalósításának irányítása
  • Operatív marketing terv összeállítása, és implementációjában való részvétel
  • Marketing kampányok, aktivitások tervezése és lebonyolításának megszervezése, felügyelete
  • Digitális kommunikációs stratégiák továbbfejlesztése
  • Versenytársak tevékenységének folyamatos nyomon követése, ügyfél-elégedettségi felmérések tervezése, lebonyolítása és kielemzése

Amit kínálunk:

  • Értékteremtő, szakmai fejlődést biztosító feladatokat, tanulási lehetőséget biztosítunk
  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközi vállalatcsoport vagyunk
  • Hosszú távú álláslehetőséget és karrierlehetőséget kínálunk
  • Támogató, összetartó csapatban dolgozhat
  • Attraktív bércsomagot kínálunk (alapbér, prémium, vállalati autó)

Elvárásaink az ideális jelölttel szemben:

  • B2B marketing vezetői pozícióban szerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • Stratégiai gondolkodás, tulajdonosi és projekt szemlélet
  • Kiváló kommunikációs készség és kapcsolatteremtő képesség
  • Folyékony, magabiztos angol nyelvtudás
  • Innovatív szemlélet
  • Önálló, proaktív és célorientált munkavégzés
  • Szakirányú felsőfokú végzettség

A kiválasztás során előnyként értékeljük:

  • Egészségügyi/pharma területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos német nyelvismeret

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Fót

Szakmai önéletrajzát Kovács Mercédesz (kiválasztási specialista) a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várja.