Profession.hu Magyarország piacvezető állásportálja és egyben a hazai online piac egyik legsikeresebb terméke. Ügyfeleink közt egyaránt megtalálhatóak a legnagyobb nemzetközi vállalatok, kis- és középvállalkozások, valamint start-up cégek. Büszkék vagyunk arra, hogy sok ezer munkavállaló, potenciális pályázó választ minket minden nap és rengeteg embernek segítettünk már állást találni.

A Profession.hu folyamatosan bővül, marketing csapatába most

B2B Marketing Automation Specialist

keresünk.

Lehet, hogy Te leszel a marketing csapatunk új tagja?

Dolgozz a piacvezető állásportálnál, ahol nem dőlünk hátra, mivel folyamatosan kapjuk az újabb és újabb kihívókat. Vegyél részt egy olyan technológiai cég működésében, ahol a digitális skillset alapnak számít, ezáltal online marketingesként mindenki érteni fogja, hogy miről beszélsz. Google partnerként, Axel Springer és Ringier hátszéllel nagyon komoly globális tudás érhető el nem csak a cégcsoporton, partnereken és beszállítókon keresztül, de külföldi eseményeken is. Ha azt a helyet keresed, ahol a B2B online marketinget magas szinten lehet végezni, akkor ez a Te helyed! Nagy célok, de ehhez biztosított erőforrások is rendelkezésedre állnak majd. Mindez egy vérprofi csapatban, a 2015-ös év irodájában és az év munkahelyén.

Jó, de mit fogsz csinálni?

  • SalesForce Pardot marketing automatizálási rendszer Product Owner-e:
    • Már meglévő automatizmusok karbantartása és optimalizálása
    • Új Marketing automatizmusok felállítása és működtetése
  1. Időszakos Kampányok automatizációs flowjának az elkészítése
  2. Folyamatosan futó, vásárlási adatokra épülő és triggerelhető upsales és cross sales automatizmusok felállítása
  3. Onboarding folyamatok marketing automatizációs támogatása
  4. Edukációs termék kampányok a blogon (cikkek, whitepaper-ek, automatizált email flow-k tervezése és kivitelezése)
  • Inbound marketing kampányok marketing automatizációs folyamatainak managementje egy inbound marketingre specializált ügynökség segítségével
    • Lead nurturing
    • Sales Qualified Lead (SQL) leszállítása a sales felé

Elvárások:

  • Képes önállóan projekteket összefogni, koordinálni és lebonyolítani A-től Z-ig
  • B2B marketing automatizálásban szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás
  • Talpraesett, sikerorientált, pozitív személyiség
  • Ügyfél orientáltság, megbízható probléma megoldó képesség
  • Analitikai képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • HR vagy recruitment piac ismerete
  • Pardot és Sales Cloud szoftverek ismerete

Amit nyújtani tudunk:

  • Kompetens online szakmai közösség
  • Önálló, felelősségteljes pozíció, döntési jogkörrel
  • Versenyképes juttatási csomag (alapcsomagon felül: céges telefon, laptop, egyészség biztosítás, cafeteria, nyelvtanulás)
  • Szakmai rendezvényeken, konferenciákon, nemzetközi workshopokon történő részvétel
  • Nívós munkakörnyezet, év irodája
  • Lendületes, vezető brand
  • Innovatív, professzionális közeg
  • Pörgős, fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Médiatervező, Tanácsadó
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1123 Budapest, Nagyenyed utca 8-14.