B2B Marketing Analyst

Bónusz

Profession Services

Érd

Főbb feladatok, munkák:

  • Értékesítési kampányok és marketing kiadások nyomon követése
  • Marketing programok előkészítése és elemzése
  • Regionális B2B alkatrész értékesítést támogató programok fejlesztése
  • Üzleti partnerek tevékenységének monitorozása
  • Marketinghez kötődő üzleti folyamatok fejlesztése
  • Marketing kiadások elemzése és rendszeres jelentések készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Minimum 2 év tapasztalat B2B sales, marketing vagy kommunikációs területen
  • MS Office magasszintű ismerete, magabiztos Excel és PowerPoint tudás
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Pontosság, önállóság, kreativitás
  • Sokkal inkább analitikus, mint sem kreatív marketinges

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Autóipari / Üzleti tervezés tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kiemelkedő összegű Cafeteria juttatás, próbaidő után
  • Bejárás támogatás (40 Ft/km vagy 100% bérlet támogatás, érdi lakosoknak is, BKV bérlet esetén is 100%)
  • Ingyen kávé
  • Éves bónusz teljesítményértékelés keretében: július 1. előtt belépett kollégák már részt vesznek az idei évi értékelésben, jövő áprilisban egyéni eredménytől függően maximum 1 havi bónuszkifizetés, illetve fizetésemelés
  • Rugalmas munkaidő, részben home office lehetőséggel: betanulást követően vagy a próbaidő lejártát követően, (amely 3 hónap,) havi 10 nap home office lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Piacelemző, Piackutató
  • Projektmanager
  • Marketing
Érd