UPC Magyarország Kft.

B2B Értékesítési Munkatárs - vállalkozói jogviszony

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük

  • Értékesítési szemléletmód jellemzi
  • Ügyfélorientált gondolkodásmódú
  • Hitelesen és meggyőzően kommunikál
  • Tapasztalt ügyféligény felmérésében
  • Fejlett problémamegoldó képességgel rendelkezik
  • Eredmény orientált gondolkodású
  • Önállóan, proaktívan dolgozik
  • Nyitott új ismeretek elsajátítására
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek birtokában van, saját számítógéppel és Internet kapcsolattal rendelkezik
  • Vállalkozói jogviszonyban végzi munkáját
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezik

Feladatok, amelyeket rábíznánk

  • A UPC Magyarország termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése új üzleti ügyfelek (mikro-, kis- és középvállalkozások) számára
  • Telefonos és személyes ügyfélmegkeresés
  • Ügyfél igény felmérése, igény felkeltése
  • Ügyfelek magas szintű kiszolgálása
  • Ajánlatok összeállítása, ártárgyalás, szerződéskötés
  • Értékesítési tervek teljesítése, keresztértékesítés
  • Adminisztratív feladatok elkészítése

Amit mi nyújtunk

  • Folyamatos támogatást nyújtunk, hogy Te lehess a legjobb!
  • Kiemelkedő kereseti lehetőség FIX+ jutalék formájában
  • Képzések, tréningek (többnapos oktatás a belépéskor + egyéb oktatások)
  • Azonnali munkakezdés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Telefonos értékesítő
  • Területi képviselő

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető