AWS Cloud Security Engineer

Profession Services

Otthonról végezhető

Elvárt technológiák
CLOUD SECURITY AWS VPN DOCKER BITBUCKET
Módszertanok és szoftverek
Jenkins Jira.

Nemzetközileg is elismert partnercégünk keresi legújabb kollégáját, akár távmunkában:

Elvárások:

  • Mély műszaki ismeretek a felhőinfrastruktúra területén: AWS
  • Az internet és a számítógépes hálózatok (TCP/IP, TLS, VPN stb.) ismerete
  • Tapasztalat az infrastruktúra, mint kód (Cloudformation, Terraform) terén.
  • Tapasztalat a verziókezelő, build és hibakövetési rendszerekkel, például TeamCity, Jenkins, BitBucket, vagy Jira.
  • Az AWS biztonsági szolgáltatásainak és a biztonságos termelési környezetet biztosító szolgáltatások jellemzőinek ismerete. (AWS IAM, Config, KMS, Secrets Manager, Cloudwatch, Cloudtrail)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előny:

  • AWS Certified Security – Specialty tanúsítvány vagy hasonló.
  • Gyakorlati tapasztalat a konténereken (Docker) futó munkaterhelések biztosításában.
  • Gyakorlati tapasztalat a Kubernetes és a Kubernetes munkaterhelések AWS EKS-en történő biztosításában.
  • Tapasztalat a gitOps (Argo) terén

Juttatások:

  • Anyagi juttatások: Kiemelkedő bérezés, Éves teljesítménybónusz féléves kifizetéssel, Cafeteria, Otthoni munkavégzés anyagi támogatása,
  • Egészség: Medicover White csomag, Üzleti utazási egészségügyi, baleseti és biztonsági segítségnyújtás, Szemüveg támogatás, MetLife rokkantsági- és balesetbiztosítás, Munkavállalói segítségnyújtási program (jogi és pénzügyi gondok, családi vagy házassági problémák, gyász, stressz, depresszió), All You Can Move kártya
  • Családalapítás: Családalapítási segítségnyújtás orvosokkal; szakemberekkel; terapeutákkal LMBTQ párok számára egyaránt, Örökbefogadási visszatérítés
  • Képzések: Tandíj- visszatérítés, Angol nyelvtanfolyamok, Olvasási költségtérítési program
  • Jótékonysági napok
  • Self-Care day (Minden hónap első pénteke munkaszüneti nap)
  • Állatbarát, modern budapesti iroda használata saját igényeidnek megfelelően

Feladatok:

  • Infrastrukturális biztonság javítása
  • Biztonsági architektúra, amely segíti a szoftvermérnököket abban, hogy a termékeket és szolgáltatásokat a kezdetektől fogva biztonságosan fejlesszék és működtessék.
  • A legjobb biztonsági gyakorlatok biztosítása az egész infrastruktúránkban
  • Biztonsági folyamatok és ellenőrzések értékelése és végrehajtása a biztonsági, megfelelőségi és ellenőrzési követelmények teljesítése érdekében.
  • Proaktív kutatás végzése az új fenyegetések és támadási vektorok azonosítása érdekében

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Információbiztonság
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő