AVI Airside Supervisor Agent

pozícióba keresünk kollégát.

Feladatok:

  • DHL Repülőgépek rakodásának/kiszolgálásának felügyelete
  • Hálózati normák betartatása
  • Kapcsolattartás a légijáratok személyzeteivel
  • Kapcsolattartás a légijáratok rakodási folyamatai alatt a handling agent helyszínen lévő képviselőivel
  • Napi adminisztráció, a légi járatokhoz tartozó papírmunka, riportok
  • Csomagok pakolása, szortírozása (munkaidő felében)

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt, kötelező angol nyelvű, Lipcsében elvégzendő tréningek miatt
  • Középfokú végzettség
  • Jó szervezőkészség, prioritások felállítása, munkaszervezés egyszerre több repülőgépnél
  • Jó kommunikációs készség
  • Önállóság
  • Megbízható, felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Havi fizetéspotenciál:

    bruttó 200 103 HUF

      *Alapfizetés (havi összeg)
      *Negyedéves bónusz (havi összegre lebontva)
      *Étkezési támogatás (havi összeg)
      *Cafeteria (havi összeg)
      *Profit share bónusz (havi összegre lebontva)

Előnyt jelent:

  • Érdeklődés a repülés területe iránt

Egyéb juttatások:

  • Angol tanulási lehetőség
  • Élet és balesetbiztosítás
  • Éves fizetésemelés
  • Meghatározott edzőtermek használata

Miért csatlakozz hozzánk?

  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Karrierépítés: folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőségek
  • Piacvezető nemzetközi cég által nyújtott stabil háttér
  • Belső képzések
  • Új, modern raktár, automatizált szortírozó berendezés

Műszak:

    Hétfőtől péntekig: 18:00 - 22:00

Kezdési időpont:

    Azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Légi közlekedés
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1185 BUD Nemzetközi Repülőtér, 302. épület