Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Cégünk 25 éve a hazai audiovizuális piac meghatározó szereplője, elismert gyártók hazai disztribútora, valamint számos audiovizuális rendszer szállítója és üzemeltetője. Jellemzően tárgyalótermi-, és konferenciarendszerek, 2D és 3D vetítőtermek, látogatóközpontok, valamint 24 órás felügyeleti megjelenítő rendszerek tervezésében és telepítésében veszünk részt. Műszaki tevékenységünk megerősítésére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióra, teljes munkaidőben:

Műszaki Technikus Audio és Videó területre

AV-technikus

Főbb feladatok, munkák:

    • Az értékesítési tevékenység műszaki támogatása
    • AV rendszerintegrációs projektek műszaki támogatása
    • Audio - Videó rendszerek konfigurálása, telepítése, karbantartása
    • Alapvető informatikai és hálózati konfigurációs feladatok ellátása
    • Szervíz műszaki támogatása
    • Komplex audiovizuális rendszerek tervezése, műszaki dokumentáció készítése
    • AV eszközpark üzemeltetésének támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú végzettség
    • AV-rendszerelemek ismerete
    • Alapfokú angol nyelvtudás (írásban, olvasásban)
    • B kategóriás jogosítvány
    • IT és hálózati ismeretek
    • Kulturált, ápolt megjelenés és jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Műszaki felsőfokú végzetség
    • AV piacon szerzett többéves, gyakorlatorientált tapasztalat
    • Háromdimenziós képalkotás ismerete
    • AV-rendszerterv készítésére alkalmas szoftver alapismerete (pl.: AutoCAD, MS Visio, SketchUP)
    • Szolgáltatási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Folyamatos szakmai fejlődés, belföldi és külföldi tréningek
    • Piacképes jövedelem
    • Hosszú távú munkalehetőség
    • Nyugodt, modern munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Rendszerintegrátor
  • Rendszertervező
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, VII. kerület Peterdy u. 15.

Egyéb juttatások:

étkezési jegy,mobiltelefon,egészségpénztár,szakmai tréningek

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: AV-technikus
  • Hirdető cég: DNN Professional Graphics Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: VII. kerület
  • Feladatok: Az értékesítési tevékenység műszaki támogatása AV rendszerintegrációs projektek műszaki támogatása Audio - Videó rendszerek konfigurálása, telepítése, karbantartása Alapvető informatikai és hálózati konfigurációs feladatok ellátása Szervíz műszaki támogatása Komplex audiovizuális rendszerek tervezése, műszaki dokumentáció készítése AV eszközpark üzemeltetésének támogatása
  • Elvárások: Középfokú végzettség AV-rendszerelemek ismerete Alapfokú angol nyelvtudás (írásban, olvasásban) B kategóriás jogosítvány IT és hálózati ismeretek Kulturált, ápolt megjelenés és jó kommunikációs készség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Egyéb juttatások: étkezési jegy mobiltelefon egészségpénztár szakmai tréningek
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-07-18
  • Lejárati dátum: 2018-08-08
Állás, munka még: DNN Professional Graphics Kft.>