Az AVL a világ legnagyobb hibrid, belsőégésű, valamint elektromos motorok és hajtásláncok fejlesztésével, szimulációjával és tesztelésével foglalkozó, független vállalatcsoportja. Nálunk nem csak személyautók, hanem kamionok, vagy bármilyen nagymotor fejlesztésében is szerezhetsz tapasztalatot.

Szeretnél részese lenni a technológiai innovációknak? Érdekel, hogyan zajlik egy prototípus fejlesztése, és szívesen támogatnád azt technikusi oldalról?

Nemcsak versenyképes jövedelemre vágysz, hanem alkotni, teremteni akarsz? A legmagasabb szakmai elvárásoktól sem riadsz vissza? Lojális vagy és hosszú távon gondolkodsz?

Csatlakozz az AVL magyarországi fejlesztő csapatához

Autóvillamossági Technikus - Elektromos motorok

Budapest, XI. kerület

Feladatok:

  • Tesztpadi környezet üzemeltetsz, tesztelési alanyokat szerelsz be a fékpadi mérnök- és expert csapat támogatásával
  • Elektromos motorok tesztelésére alkalmas mérési környezetet építesz fel és üzemelsz be a tesztpadokra, kis- és nagyfeszültségű környezetben
  • Elektromos és hibrid hajtások tesztjeinek megszervezésében, bebiztosításában és lefuttatásában veszel részt
  • A tesztpadi környezet beállításainak, változásainak rendszeres ellenőrzését végzed
  • Szorosan együttműködsz a mérnöki csapattal

Ha mindehhez:

  • Autóvillamossági technikus vagy ezzel egyenértékű végzettséggel rendelkezel
  • Magasfeszültségű környezetben szerzett gyakorlatod van
  • Előny, ha ismered a következő irodai számítógépes proramokat: Matlab, Canape, Concerto, Diadem, PUMA
  • Motivált és lelkes, nyitott személyiség vagy, szívesen tanulsz új ismereteket, szeretnél fejlődni
  • Felelősségteljes a hozzáállásod és szeretsz csapatban dolgozni
  • Magabiztos fellépésed van nemzetközi környezetben
  • Problémamegoldó képesség, együttműködés jellemez
  • Angol vagy német nyelvtudással rendelkezel
  • Tudsz 3 műszakos munkarendet, készenléti időt vállalni

…akkor Téged keresünk!

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Kérjük, küldd el fényképes magyar, angol nyelvű önéletrajzodat. Ahhoz, hogy biztosan beérkezzen hozzánk pályázatod, kérünk, hogy kattints a JELENTKEZEM gombra. A karrieroldalunkra érkezel, ahol az APPLY gombbal pályázhatsz és utána végezd el a kb. 10 mp-es regisztrációs folyamatot és a CV feltöltést. Hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot!