AZ ÉLMÉNY VEZET BENNÜNKET.

A BMW csoport márkakereskedői hálózatának tagjaiként az általunk nyújtott szakértelem és prémium minőség garantálja ügyfeleink számára a vezetés élményét. A GLASS Kft 1999. április elsejétől hivatalos BMW márkakereskedés és szerviz. Az új és használt gépkocsik értékesítése, garanciális és garanciás időn túli autók szervizelése, valamint BMW alkatrész forgalmazás mellett vállaljuk karambolos gépjárművek teljes javítását, és - szükség esetén - biztosítási ügyintézését is. Csapatunk támogatására képzett és motivált munkatársat keresünk Békéscsabára azonnali kezdéssel.

Csatlakozz hozzánk

AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐKÉNT.

FELADATOK:

  • Elvégzi a BMW gépjárműveken az elektronikai illetve villamossági diagnosztikai munkákat, valamint a javítási és karbantartási feladatokkal kapcsolatban az ügyfélmegrendelésen szereplő összes további munkaműveletet (elektromos alkatrészek, részegységek beépítése, cseréje, stb.).
  • A biztonsági, kényelmi és audio rendszereket diagnosztizálja, programozza.
  • Elvégzi a gépkocsi klímarendszerrel kapcsolatos javításokat és karbantartásokat. Hibákat keres és problémákat old meg.
  • A belső előírások figyelembe vételével elvégzi a jótállási munkákat és az azokkal kapcsolatos ügyintézést.
  • Megszervezi a munkavégzéssel kapcsolatos feladatokat és gondosan elvégzi a végrehajtott tevékenységek dokumentálását.

ELVÁRÁSOK:

  • Gépjárműszerelői végzettséggel rendelkezik, a BMW modellek ismerete előnyt jelent. Mindig alapos és körültekintő, precíz munkát végez, képes az önálló munkavégzésre, ugyanakkor jól tud a csapaton belül együttműködni.
  • Munkája során rugalmas és megbízható, jól szervezetten és a határidőket betartva végzi el a feladatait.
  • Ismeri az autódiagnosztikai eszközök kezelését és kimondottan érdeklik a műszaki innovációk és állandóan kész a továbbképzésre.
  • Rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal.
  • Angol és / vagy német nyelvtudás előnyt jelent.

ÉS AMIT MI KÍNÁLUNK ÖNNEK:

Hivatalos BMW Partnerként biztos munkahelyet, igényes munkakörnyezetet, jó munkahelyi légkört biztosítunk. Munkatársaink széleskörű, hosszú távú szakmai képzésben részesülnek és a BMW modellek széles palettáját ismerhetik meg. Mindezeken kívül előre kiszámítható javadalmazást kínálunk.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Békéscsaba

Felkeltettük érdeklődését?

Küldje el jelentkezését! A jelentkezéseket külső partnerünk a HRem kezeli. Bízunk benne, hogy találkozunk!